Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények a babakocsikrol?

Vélemények a babakocsikrol?

Figyelt kérdés
Anyukák,szerintetek melyik multifunkcios babakocsi jó?! Marsel,Kunert silver,Tomas? Ti milyen márkájú kocsit vettetek!
2014. máj. 16. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lengyel sza*rokat soha és semmiképp. Mint az általad felsoroltak. Pierre cardin szintúgy silány. Coletto, quinny, cam, giraffe club, bergon stb. Nekem giraffe club van, meg vagyok vele 2 gyerek után is elégedve.
2014. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

bergon is lengyel de semmi gond....

Egyébként sokunknak nincs problémája alengyel kocsikkla, persze van aki hadakozik ellene. Ahol én lakok használhatatlan lenne egy quinny vagy egy giraffe babakocsi.

Kérdező! Keress vissza régi kérdésekben sok kérdés volt már ezekröl a kocsikról. általában pozitív válasz jött 1-2 negativ kritikával a lengyel kocsikra, de tényleg ez a tévhit hogy problémás. Egyébként nővérem foglalkozik babakocsik forgalmazásával és ö is mondta hogy nincs több probléma a lengyel kocsikkal mint mondjuk a 2-szer annyiba kerülő chipolino lorelli termékekkel.

2014. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megvédeném a Pierre Cardint. 2,5 éves kocsink van, a második gyerekkel használjuk, soha semmi baj nem volt vele, nagyon szeretem.

Hogy melyik kocsi jó az függ az útviszonyoktól, az elvárásaidtól, és az életviteletektől. Ha erről írnál bővebben, többen tudnának segíteni. Én csalódtam a lengyel kocsikban, mondjuk mi a fővárosban lakunk, itt jók az útviszonyok. Ide nem praktikus.

2014. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az a nem mindegy ki miért csalódik benne. Sokan azt irják rossz közben csak kiderül az volt a probléma hogy túl nagy vagy nehéz. Akinek cipelnie kell vagy kis ajtókon beférni az tényleg ne vegyen ilyen kocsit, de akinek terepre kell, rossz utviszonyok közé családi házba ahol nem kell emelni ott az az elönyös és a kis kerekű kocsik nem. Szomszédom megvette a quinnyt 2 hét mulva adta is el mivel lehetetelen volt vele közlekedni nálunk.
2014. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyik rosszabb mint a màsik
2014. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Családi házban élünk,az útviszonyokról annyit hogy hol jobb hol rosszabb! Elég trágya utak meg járdák vannak erre! Azt tudom hogy sokszor lesz autóba szállítva. Néha tömegközlekedési eszközt is igénybe veszünk majd! Kis boltokba nem igazán járunk. Hát nagyjából ennyi! Mit ajánlanátok?
2014. máj. 16. 14:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Erről a típusról jókat hallottam. Nem vészes a súlya, és nem batár. A kocsiban is elfér.

[link] Vagy ez:

[link]

Árban mennyit szánnátok rá?

2014. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
50-70 ezer ft körüli összegre gondoltunk
2014. máj. 16. 15:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg használtan?
2014. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Esetleg szóba jöhet a használt
2014. máj. 16. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!