Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények raf-pol babakocsikról?

Vélemények raf-pol babakocsikról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a raf-pol twist bolygókerekes babakocsikról? Meddig fér el benne kényelmesen a baba? Egy csomó ismerősöm esett abba a hibába, hogy a megvett babakocsit kinőtte az 5 hónapos gyerek! Én nem akarnék így járni! Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 6. 09:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél lengyel babakocsit .


ez a legőszintébb véleményem.

2011. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2011. szept. 6. 09:35
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

mert batár

mert nem lehet megszabadulni tőle ha el akarod adni

mert nagy

mert könnyen elromlik de szervízháttere, csere alkatrész háttere nincs.

mert gyenge minőségü az anyaga feslik a szerkezete gyenge

2011. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm! Esetleg valaki, aki pozitívat is tudna írni róla?!
2011. szept. 6. 10:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sok ismerősömnek van, és elégedettek vele! Nekünk is tegnap érkezett meg. Valóban nagy, és nem is a legkönnyebb...de mi a 4-en lakunk mégis úgy voltunk vele, hogy majd lent tartjuk a pincében.Ráadásul a miénk a Raf pol magnum aminek fix kerekei vannak...párom ragaszkodott hozzá, de szerintem ha megszokjuk nem lesz vele gond.1 év jótállása van, de bármikor visszavihetem a bababoltba és megcsinálják.
2011. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes.Én megvettem,gyönyörű,jó minőségű az anyaga,tágas,tény és való,hogy nagy,dehát ez látszik a képen is!

Szerintem a chippolino,vagy espiro,vagy hasonló babakocsik sem jobbak,csak drágábbak,mert a nevet kell megfizetni!

Súlya kb olyan,(próbáltam) mint a pierre cardin három funkciósé.

Szóval szerintem ha tetszik,vedd meg,árkategóriájában szuper kis kocsi.

37hkm

2011. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kocsim volt, két gyereket szolgált ki úgy, hogy rengeteget mentünk vele, és semmi baja sem volt. Férős, kényelmes a babának, én csak ajánlom.
2011. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van,nagy,kényelmes,tágas,szép és mindent adnak hozzá. Nehéz,az igaz,de mi nem járunk busszal,az utcán meg tudom könnyen használni.
2011. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Ne vegyél nem bolygókerekes, nagy batár, ráadásul lengyel babakocsit!!

oylat vegyél, ami végig jó és nem kell lecserélni pár hónap múlva.

2011. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

előző



Próbálj meg vele csak szimplán bekanyrodni, meg kell emelni az egész kocsit, monduk benne egy 7-8 kilós gyerekkel, amikor magában a kocsi is vagy tizenvalahány kiló:-(((


.


ha bolygókerekest veszel, az egy helyben megfordítható.



Nekem TS-es kocsim volt -2 évig- így hordozót sem kellet venni, vízszintesifg fektethető, lábzsákkal, szóval teljesen jó volt.

50 ezr ft--ba kerül 2,5 éve és most is annyi.

ja és Graco.



Ezek a lengyel babakocsik olyanok kb , mint a kínai robogók

2011. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!