Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények ezekről a babakocsi...

H.Orsolya kérdése:

Vélemények ezekről a babakocsikról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

ezt néztem, ez tetszik jobban.


aztán: [link]


Légyszi, írjatok róluk véleményt, ez lesz az első babakocsink.

Köszi mindenkinek előre is. :)


2011. okt. 11. 12:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindegyik nagyon szép és jó is.

Mi még nem vettük meg , szerintem a babakocsi áll tölem a legtávolabb. Én is ezeket néztem pont, de mikor elé allok mindegyiket olyan nagynk látom. (Nem nyíregyházi vagy véletlenül? A zsebibabában vannak ezek mind.)

Ez az egy nem tetszik nekem a babával kapcsolatban.

Segiteni nem tudtam nakad, bocsi.

18 hetes kismami.

2011. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A 3. annyiból praktikusabb h mikor a gyerkőc nagyobb,a lábtartó része nejlonos,mig a többinél nem,és ha nem müanyag és nem is nejlonos,nehéz a takarítása.
2011. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első tetszik mert praktikusabb, de a második színe jobb.ha ha csak ez a három akkor az elsőre adom le a szavazatom!
2011. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Első leginkább, bár nekem ezek nagyon nagy és nehéz kocsik, nem tetszettek mikor kipróbáltam őket.

Lányomnak mi végül másfélét vettünk, könnyebbet és jobban irányíthatót.

Menj el egy üzletbe és próbáld ki: tologasd, kanyarodj vele, párod emelje fel, hogy mennyire érzi nehéznek! Így neten sokszor csak zsákbamacskát vehetsz. Jobb élőben megnézni, aztán megvenni, megrendelni akár neten.

2011. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszi a válaszokat.

Sajnos élőbe még egyiket se láttam, most próbálom megtalálni azt a boltot ahol legalább megnézhetem, mert Én Székesfehérvári vagyok és itt még nem találtam meg. Mi előtt megveszem mindenképpen szeretném látni, emelni, tolni. Utána az árától függ, hogy rendelem Nyíregyházáról vagy megveszem a boltba.


A Színeket még nem nagyon néztem, de mindegyikből van bőven választék, ezeket csak a típus miatt raktam be, mert pl. az első kettő nem is menne kisfiúnak :)

2011. okt. 11. 12:39
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő nagyon szép, a másodiknak a színe tetszik, de az elsőben több a funkció. A harmadik a nejlonozott részek miatt jobb, de ez egy nagy babakocsi. Ha nem kell bkv-nod, vagy vidéken sokat buszoznod, mert mindenhova sétával vagy kocsival tudsz menni, akkor a harmadik is szuper. Nekünk olyan nagy volt az első babakocsi, mint a harmadik, és kellett vennünk egy sportbabakocsit, mert nem tudtam felszállni vele a buszra (én pesti vagyok).
2011. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó kocsit a sportrésszel együtt össze lehet csukni, nem kell külön leemelni róla (én sokat rakom az autóba ki és be). Sokkal praktikusabb, mert nem kell azon gondolkodnom, addig hova teszem a gyereket, amíg darabokra szedem. Valamint legyen minél könnyebb.
2011. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Szerintem mind szép.Én is most szeretnék kocsit venni,én elöször is azt gondoltam át hogy mi lenne nekem a praktikus,mindenféleképp téliesíthető kell mert hideg lesz mikor születik a pici fiam,kell egy nagy bevásárló kosár mert sétálva megyünk vásárolni,a kosárhoz hozzá lehessen férni anélkül hogy a babát felébresztenénk,legyen hozzá pelenkázótáska,nagy gumi kerék is kell mert jó zötyögös a járda és ami még fontos ne legyen drága.Hát ezek alapján én ezt találtam a neten:

[link]

[link] .Én holnap bemegyek a bababoltba és megkérdezem hogy tartanak e ilyet vagy esetleg tudnak e rendelni,mert én is szeretném látni hogy mit veszek.


20hkm

2011. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szépek nagyon csak nehezek az első kb 12 kilo.. az utsó a váz 9 rá még kb 5 kilo bármelyik rész ..és ez gyerek nélkül!! :(



válassz olyat ami könnyű, jó tanács én első gyereknél megszívtam :(

Most ilyenem van ami megfelelt!! viszont már felesleges épp el szeretném adni.. könnyű.. széles..

Hauck malibu lime 8,5 kilo


[link]

2011. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy negatívat írok, de én másodikat vettem és egy gyereket sem szoplgált ki, a kereszteződésben kiszakadt a kereke, garanciális volt megnézték kicserélték, eltelt két hét, erre a másik is kitörött.Úgyhogy visszavették, nagy ordibálások, és jelenetek közepette.

Nem akarlak elkeseríteni, de mind a 3, amit belinkeltél egy kaptafára készült, csak más a neve.

Ha teheted, akkor ne vegyél meg olyat, aminek műanyag a váza, és most nem kell egyszerre olyan rettanetes árakra gondolni...Főleg ha szeretnél még egy babát, akkor olyat érdemes, ami biztosan kitart.Linkelek egypárat, ha nem gond, ezeket ismerem,és garantáltan jók.

[link]

[link]

Remélem segítettem, és átgondolod, mielőtt döntenél.

2011. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!