Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek ez a babakocsi...

Szerintetek ez a babakocsi megfelel újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Találtam egy nagyon szuper kocsit, persze csak a neten. Megfelel ez újszülöttnek, van valakinek ilyen babakocsija?

[link]



#babakocsi #két funkciós
2014. máj. 16. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megfelel, de egyáltalán nem szuper kocsi, sőt. Nagyon hamar tönkremegy, a kerekeivel képtelenség a közlekedés, ingatag az egész.
2014. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megfelelni ugyan megfelel (vajon meddig bírja???), de én sem venném meg. Már ránézésre is szétesik egy kisebb széltől vagy úthibától a járdán.
2014. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
megfelel, de ajnos a PC kocsikra nagyon sok a panasz, de ez az árán is látszik, hidd el nem véletlenül nincs egyéb két funkcsió kocsi 60-70e alatt. Sajnos itt tényleg a minöség kárá megy az ár. De van akinek beválik. Az sme mindegy miylen körülmények közé kell nektek. milyen utviszonyokhoz?
2014. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez minden, csak nem szuper!
2014. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos az információtok, ezért kérdeztem. Esetleg tudnátok ajánlani olyan babakocsit ami megfelelne? Ne legyen túl drága 100 ezer alatt, szeptemberi baba, vidéki faluba kell, viszonylag normális utak vannak.
2014. máj. 16. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:

nézd csak meg azt a vázat. szerinted az mennyit bir?

[link]

2014. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hú utolsó, ezt én is már néztem, nagyon tetszik :)
2014. máj. 16. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is nagyon jó. Nekünk ilyen van. 3 hónapos kislány anyukája.

2014. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mostanában a PC kocsikat mindenki fújja, pedig szerintem jók. Nem kerülnek horror összegbe és van kinézetük.
2014. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is PC van, de 3 funkciós. Nem mondanám, hogy olcsó volt, és bevált. Az is igaz, hogy nem mentem vele tökön-paszulyon keresztül.
2014. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!