Babakocsi csere-bere?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudtok véletlenül olyan oldalról, ahol babakocsit el lehet cserélni? Feltettem eladásra a kislányom babakocsiját, de az érdeklődésnél tovább eddig még nem jutott senki! Most kisfiam lesz, muszáj sajnos lecserélni a lila-virágosvirágos babakocsit, és félek, h kicsúszok az időből!Már abba is belemennék, hogy elcseréljem hasonló tudással rendelkező fiús kocsira! Köszi
2014. máj. 20. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat, ezt meg majd valamikor elviszik
2014. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a legegyszerűbb, de elsősorban a réginek az árából szeretném megvenni!
2014. máj. 20. 09:31
 3/6 Hubilla ***** válasza:
Engedj az arbol , vagy varj, mig elviszik... En is ezt tettem.
2014. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Eleve ezért nem kell tüncis cuccokat venni, csak mert valaki lányt szült. De hiába mondjuk ezt évek óta itt.


Tedd fel apródra úgy, hogy "elcserélnéd vagy eladnád". De sztem esélytelen, hogy találsz ugyanolyan értékű, csak fiús kocsit.

2014. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ha nem marad más vidd be bababizományiba ott tuti beveszik és ha szerencséd van lesz fiús kocsijuk.
2014. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél rá egy fiús huzatot.
2014. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!