Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülött hordozásához milyen...

Újszülött hordozásához milyen hordozókendőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az alábbi termékeket használta-e már valaki: Infantino Sync, átkötős hordozó, illetve Boba hordozókendő? Valamint bármilyen hasznos tanács érdekelne a témában. :)

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 21. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk rugalmas hordozókendőnk volt a kezdeti időszakra, Liliputit vettünk, nagyon szerettük. Ezeket a fajtákat, amiket írtál, nem ismerem. Tanács? Jó választás! :) használjátok egészséggel! :)
2014. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezeket én sem ismerem. Nekem a Liliputi vált be szintén, mint az elsőnek.
2014. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A Liliputit meg fogom nézni! :)
2014. máj. 21. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
esetleg szövött kendő? azt végig tudnátok használni.
2014. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Julie S ***** válasza:

A szovott kendo a legjobb befektetes. En kicsit banom, hogy elsore nem mertem bevallalni, mert most meg sokat benazok vele, pedig tok jo lesz (ha vegre raerzek a kotesekre rendesen).

Amugy nekunk is Liliputi rugalmasunk volt es szerettuk.

2014. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi csak egy kendőbe tudunk befektetni, és a hordozási tanácsadó szerint akkor az legyen szövött kendő. Újszülöttnek és már járni tudó, akár két évesnek is ugyanolyan jó. A rugalmasban csak 7 kg-ig hordozható a gyerek.
2014. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi is Liliputi rugalmassal kezdtünk :)
2014. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Újszülöttnek Nekem a rugalmas nagyon bevált - tündérputtonyt vettem. Most cseréltem be mei tai hordozóba. Fele árában beszámították az akciós kötözős mei tai-ba.
2014. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! :)
2014. máj. 26. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!