Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sport babakocsit vásárolnék,...

Sport babakocsit vásárolnék, ajánlanátok típust?

Figyelt kérdés

Használtat nézegetek.Ami most van:Hauck,olyan amire hordozót és mózest lehet tenni,de mivel szeretnénk harmadik babát is,nem szeretném ha teljesen leharcolnánk a sportrészt és kéne egy könnyebb sportkocsi.

Lányomnak Top Rider volt,meg is voltam vele elégedve,de egy baj azért volt vele nem lehet teljesen dönteni.

Így aztán most nem tudom milyen sportkocsit válasszak ami stabil de azért nem túl nehéz,könnyen lehet vele közlekedni busszal,kiránduláskor tudjon benne aludni,elférjen a kocsiban(úgy hogy ne csak a babakocsi férjen) és max 10000 Ft van rá,és szempont bár tudom ez ritka,hogy ha lehet a tolókart csereberélni lehessen.Néztünk Hauckot,Pierre Cardint és Top Ridert..



2014. máj. 5. 08:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!