Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Olyan babakocsit keresek,...

Olyan babakocsit keresek, aminek nagy pakolós része van, kényelmesen elfér benne a gyerek, de nem túl széles, tudnátok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
Második babámat várom,a fiamnak most egy quinny buzz van,de így másfél éves korára kezdek rájönni,hogy mennyire nem praktikus. Az ég dolog,hogy a homokozó cucc alig fér be az aljába,de vásárlásnál pl hatalmas hátrány,hogy nem tudok bele pakolni. Jó lenne egy pohártartó is,de hát az sincs ugyebár. Ha megszületik a tesó csak még több cuccal kell majd járnunk,már most tudom,hogy ez a babakocsi abszolút esélytelen lesz a kétgyerekes létre. Ti mit használtok,mit ajánlotok? Nem fontos a márka,csak legyen strapabíró és lehetőleg ne mondjon fel fél év használat után.
2014. máj. 26. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem te ezt a kocsit keresed:)

[link]

minden kritériumnak megfelel amit leírtál!!Sőt beépített testvérfellépője is van,ami igazából nem arra lett kitalálva,de mi annak használtuk:)

amúgy nekünk peg perego venezia van [link]

ezt már csak használtan lehet megvenni,nem gyártják,de nagyon jó!Előttünk 2 gyerek használta,nálunk is kibírt 2 gyereket és még a 3.-at is bírni fogja szerintem.

Tényleg tudom ajánlani,nagyon jó kocsi:)

2014. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a tippet :-) valóban szuper ez a babakocsi,nézegettem peg peregokat,miután megnéztem a linket és szinte mindegyiknek jó nagy kosara van alul. Nagyon jó lenne egy ilyen,csak egy a bajom,hogy nincs hozzá mózeskosár,ami viszont nagyon fontos lenne,mert november végére/december elejére várjuk a babát. Még nézelődök,újonnan már biztos nem fogok venni,de osztrák apróhirdetős oldalon nagyon szép állapotú babakocsik vannak. Az már tuti,hogy peg peregot szeretnék :-))
2014. máj. 26. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

van olyan pp aminel van mózese.De amúgy 2. fiam november végén született és egyáltalán nem volt gond abból,hogy nincs mózes!Tettem egy vastag pokrócot pluszba a kocsiba a pici alá,ő ugye bundazsákba volt,be volt takarva,tökéletesen működött így a dolog!

De mondjuk nálunk mindkét fiú hosszú,nagy baba, szóval megszívtam volna a mózest,mert túl hamar kinőtték volna és a legtöbb külön feltehető sport rész nem dönthető vízszintig.Bár lehet van ilyen most már.

Ami még e mellett szól(mózessel szemben),hogy mindkettő még nyáron is sokat aludt benne hason,mert simán elfértek benne!Egy mózesbe azt nem tudtam volna kivitelezni...

na mindegy,ezek már nyilván egyéni dolgok,csak gondoltam leírom:)

amúgy nem túl olcsó kocsik,de mi 20ezerért vettük a mienket használtan(előző tulaj vigyázott rá) és hihetetlenül megérte!!!

örülök,ha tudtam segíteni:))

2014. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van.... és ha fekszik a gyerek teljesen akkor is be le lehet pakolni a kosárba mert le lehet hajtani azt a kis kosár részt!

2014. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!