Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Graco Mirage vagy Hauck citi?...

Graco Mirage vagy Hauck citi? Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
Direkt olyat keresek, ami mélyre önthető háttámlával rendelkezik és könnyű!!!!! A boltban kipróbáltam mindkettőt, de nem tudok választani. A Hauckot valamivel jobb tolni, de a graco olcsóbb és az árában benne van az esővédő és a lábzsák...
2014. máj. 27. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Graco Mirage + van, de én csakis ajánlani tudom!!! :)
2014. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is most keresek,a gracot választanám. Viszont néztem lorelli babakocsikat is,jónak tűnik és nagyobb a pakolós része is,mint a graconak. Nem akarok beleszólni,de szerintem nézd meg :) most akciósan 17.000 csak,a gracok meg olyan 21-25 között mennek.
2014. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen néztem én is a lorellit, de sokan azt mondták, hogy idővel kifejezetten kicsi lesz, és hamar elhasználódik, nem egy erős fajta. A Graco árában benne van az esővédő+lábzsák ,ami a lorelliben nincs... ahogy sajnos a hauckéban sincs..
2014. máj. 27. 16:05
 5/6 SMILE'S ***** válasza:

Szia!


Lorellit felejtsd el!!!!


Graco Mirage az egyik legjobb babakocsi.

Könnyű, stabil, egy kézzel összecsukható, stb.


Na és a Hauck-ot messze kerüld el!

Bár jobb, mint a Lorelli.

2014. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam leírom a tapasztalatomat: Graco Mirage lett. Ár-érték arány miatt. Csak a kinézet miatt választottam volna a hauckot.

Szóval Graco: Naggyyyon elégedett vagyok!!!!

2015. jan. 12. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!