Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Esprit Vegas vagy Hauck Citi...

Esprit Vegas vagy Hauck Citi babakocsi lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Nézegettem a babakocsikat és olyat keresek ami súlyban sem nehéz és mégis újszülött kortól használható.

Ezt a 2 típust nézegettem, de nem tudom melyik lenne jobb választás? Esetleg ha írnátok véleményeket, tapasztalatokat, megköszönném! :-)


[link]

[link]


2013. nov. 20. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik,mégpedig azért,mert ha jól láttam nem átfordítható a tolókaruk,így nem velem szemben lenne a babám.Pedig jobban szeretem látni
2013. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is jobban örülnék egy átfordíthatósnak, de azok meg nehezek sajnos... a travel systemesből néztem Pierre Cardin Ps682-őt,692-őt de azokról rosszat olvastam... meg nem tudom milyen súlyban vannak.
2013. nov. 21. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A graco márkának vannak még jó tipusai,azokat nézted ? Meg azt hiszem.a bertoni márka is jó
2013. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Graco az nagyon jó, csak az a baj, hogy nehéz... Pl szoktam vonatozni, buszozni, mozgólépcsőzni és ezekre sajnos nem igazán alkalmas. Ismerősöm ajánlott még 2 típust, a Giraffe Club st410-et(neki ilyen volt), vagy a Chipolino Gemma VIP-t. Az a gond, hogy az utóbbi drágább... nem tudjuk sajnos megengedni, hogy egy drágább babakocsit vegyünk(autósülést kapunk)...
2013. nov. 21. 13:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg a Chipolino Flora babakocsit néztem még mert az könnyű, újszülött kortól van és nem is olyan drága(35.000,-újonnan).
2013. nov. 21. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!