Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex U. Go és Ergobaby...

Cybex U. Go és Ergobaby hordozókendő között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb vagy rövidebb? (nem vagyok túl magas) egyszerű ezeket megkötni? Vagy tudtok olyat ajánlani amibe újszülöttet (2 hetes) bele lehet tenni? (eredetileg előre megkötöttet szerettem volna, de amit kinéztem az istennek nem igazolja vissza a bolt ahol venném és kellene már nagyon). Fontos lenne, hogy egyszerűen meg lehessen kötni, mert első gyerekemnél volt Nadu kendőm, de gyorsan eladtam mert egyszerűen nem bírtam vele.

2014. máj. 31. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

a rugalmas kendőről nem tudok nyilatkozni.

a Nandut nem csodálom, hogy eladtad :D

esetleg karikás kendő? azt egyszerű felvenni, és jó a hordozós kor végéig. a rugalmast csak pár hónapos koráig tudnátok használni (ennyi pénzért tényleg jobb eszközt is kapsz).

2014. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
A nandu az egyik legrosszabb, szóval lehet, hogy egy jó szsövött kendővel jobban boldogulnál. Amúgy a karikás em jó, mert újszülöttet abba sem tehretsz még bele.
2014. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem tehet karikásba újszülöttet!

miért ne tehetne?

2014. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek (zöld kéz természetesen ment). Végül megvettem a cybexet és meglepően azonnal fel tudtam kötni :D Elégedett vagyok vele. Egy bajom van, hogy olyan hosszú amikor nincs felkötve így nem tudom elképzelni, hogy nem otthon kötöm magamra, hanem máshol (mert babakocsizni is szeret a fiam, de mondjuk van az a helyzet amikor jól jön útközben)
2014. jún. 2. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!