Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pihenőszéket érdemes venni a...

Pihenőszéket érdemes venni a babának?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy szeretik-e a babák vagy ez is csak felesleges pénzkidobás?
2014. jún. 3. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan az, mintha a hordozóban lenne, abban is viheted magaddal a lakásban minden felé!

Ami jó, az az elektromos baba hinta!

Nagy szolgálatot tesz! Ha sír a baba elringatja, hasfájára szuper!

2014. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pénzkidobás. Ennyi erővel a hordozóba is teheted és akaszthatsz fel neki játékokat. Ugyanakkor hamar kinövi, mert ha jól tudom kb. 8 kg-ig lehet csak használni.

Szerintem egy játszószőnyeg vagy adamo hinta hasznosabb. Mikor ülni is tud már, akkor meg egy járókában is jól érzi magát.

2014. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi nem vettünk, jól jött volna az elején, helyette a hordozóban volt sokszor, mikor egyedül nem érezte jól magát és vittem magammal a lakásban. Egészségesebb lett volna a pihenőszék.
2014. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk volt! :) A kicsi fiam imádta! Ugye mikor elkezdtük a bébi ételt adni neki ülni nem tudott a hordozóba meg nagyon össze csúszott! Így abba etettem! Mikor már ki"hízta" akkor is folyton ült volna bele! :)

Olyan baba hintánk nem volt! Elringattam én! :)

2014. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk elektromos hintás székünk van. Túlságosan nem rajong, nem is rajongott érte a kislányom, de a hordozótól fényévekkel kényelmesebb. Abba még az autós utazáskor is sajnáltam betenni, főleg az első 3 hónapban. Csak csuklott össze benne. Utána meg elég hamar azért, mert alig fért el benne. A hordozó csak utazásra, közlekedésre való.
2014. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk hinta-funkciós hordozó-autósülésünk volt, pihenőszéket nem vettem egyik gyereknek sem. Szerintem egy aktív érdeklődő babának az összes ilyen pihenőszék, komp, hinta, stb felesleges - ja, és attól lesz érdeklődő, hogy nem is ülteted bele ilyenekbe..
2014. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 H.Orsolya ***** válasza:
78%
Nekünk nem volt, és nem is hiányzott. Bár láttam, hogy van másoknak, nekem eszembe se jutott. Nekünk nagyon jó kis babahordozónk van, bár a lakásba nem sokat volt benne. Inkább az ágyon volt, amikor meg már fordult, akkor egy pléden játékokkal. Anyagilag megtehettük volna, de szerintem nem használtuk volna ki. Nekünk így volt jó :)
2014. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk is volt/van. A fiam mini kora óta használta, és most 17 hónaposan is bele szokott ülni. Jókat aludt benne, játszott, később ült, evett. Fontos, hogy teljesen vízszintes helyzetbe lehessen állítani a hátát. Az autósülés nem ilyen, és abban max 2 órát javasolt lennie.
2014. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
70%
Szerintem előre felesleges megvenni. Viszont ha úgy tapasztalod majd menet közben, hogy szükség lenne rá, mert vízszintesben nincs el a baba vagy egyszerűen olyan helyiségben kell huzamosabb ideig lennie, ahol nem tudod vízszintesbe rakni (mondjuk konyha főzés-mosogatás közben), akkor vegyél.
2014. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk egy tök egyszerű van, kb. 6000 Ft volt újonnan. Hamar tápszeres lett a babám és miután már nem "bírtam el" ebben etettem. Most is tökéletesen kiszolgál minket a hozzátáplálásnál, sőt ebben hordozom magammal a lakásban ha valahol máshol van dolgom. (pl. mosogatás) Eleinte nagyon utálta, mindig csak üvöltött benne.
2014. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!