Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Csak nekem okoz gondot az...

Csak nekem okoz gondot az utazóágy használata? Félig összerogyva áll egy hónapja

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
milyen márkájú? hol alkadtál el? ahol vetted ott is tudnak taácsot adni hogy kell összerakni.
2014. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

vidéken vettem:(

kenguru márka

2014. jún. 4. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is rá kellett jönnöm hogy mia "titka"

enyémnél pl. a két szembe oldalt egyszerre kellett "kinyitni" különben nem nyilt szét rendesen,és ugyanez volt összecsukásnál is.

2014. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyikkel se volt gondom! :)
2014. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ígx voltunk az elején, és a boltban mondták, hogy minden utazóágynak az a titka, hogy a közepének fent kell lenni (feljebb), ami az oldalsó elemeket kifeszítjük. Visszafele pedig a közepével kell kezdeni (felhúzni) és utána tudod az oldalakat összecsukni.

Ez azért van, hogy ha áll benne a baba és támaszkodik az oldalára esetleg nyomkodja, akkor véletlenül se csukódjon össze.

Remélem érthető voltam :)

2014. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint 5ös. Mi is ott rontottuk el,h lenyomtuk a közepét, és utána már nem tudtuk az oldalait bekattintani. A youtube segített :)
2014. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk, mint az 5-ös.

Használtan kaptuk, azt hittük selejtes, ott állt hónapokig a szekrénybe, míg egy youtube-os oktatóvideóra bukkantam, utána vertem a fejem a falba, hogy van egy tökéletes ágyunk és ilyen marhaság miatt nem tudtuk eddig felállítani :))

Tényleg annyi a titka, hogy félig kinytva először az oldalait fixálod, csak azután szabad lenyomni az alját.

2014. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!