Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lecserélném a babakocsit, de...

Lecserélném a babakocsit, de milyenre?

Figyelt kérdés
Most egy Bergon babakocsink van. Szeretem mert bolygókerekes,tolhatom árkon bokron,bírja a kiképzést. Bevásárlásnál is jócskán tudok pakolni bele. Viszont szeretnénk egy könnyebbet,ami esernyőre is csukható.Utazásnàl könnyü vinni vonaton,buszon....és bírja a hosszú sétákat rosszabb úton is. Milyen babakocsit ajanlotok? Olcsón szeretnék hozzá jutni...hasznàltan 20ezernél nem szeretnék többet rá költeni.
2014. jún. 8. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami esernyőre csukható, azok kicsi kerekesek és nem tudom, mennyire bírják a rosszabb utakat. Én a batárom után egy ABC Design Primot vettem 23 000 körül használtan. Nagyon szeretem, mert bolt-kompatibilis, könnyű tolni egy kézzel is (fiam egy idő után balhézik és ki kell venni), kényelmes, belül tágas, könnyű, esernyőre csukható, hatalmas kupolája van, vízszintesig lehúzható napsütés esetére, illetve teljesen dönthető, ami nálam szempont volt. Szerencsére olyan kocsit fogtam ki, amit nem nagyon használtak, a kerekéről a mintát is mi koptattuk le. Szóval ki lehet fogni jókat.
2014. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy Mothercare esernyőkocsim van, és a pici kerekei ellenére jobban bírta mint a nagykerekű Bergon kocsim :)

Nem mai modell, 3000Ft-ért vettem, de egy apró varrás kivételével hibátlan!

2014. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!