Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinéztem ezt a babakocsit...

Kinéztem ezt a babakocsit magamnak Touragoo Adventure. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatokra?

Figyelt kérdés

Pontosabban erről szeretnék többet meg tudni: [link]

Kérlek titeket segítsetek .



2014. jún. 4. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudásra, formára nekem is ilyen volt, csak más márka. Én egy kicsit kicsinek látom a múzesét. Mondjuk attól függ, mennyi ideig akarod abba fektetni. Kábé 6 hónapos korig jó lenne, ha beleférne. Ha lehetőséged van rá, próbáld ki, kérd meg az eladót, hagy tegyél bele valamit, ami kábé 5 kiló. Meg tegyél az alsó kosarába is egy kevés súlyt és úgy tologasd. Üresbe teljesen más tólni, irányítani. Meg kell nézned, hogy súllyal együtt is könnyen irányítható e. Próbálj meg olyan mozdulatot is csinálni vele, mintha patkára emelnéd fel. Valamelyik babakocsi majd felborul ilyenkor, mert rossz helyen van a súlypontja. Az anyagát ellenőrizd, ha úgy találod, könnyen takarítható, nem túl nedvszívó- esős idő, akkor jó. Nézz utána pontosan mi jár hozzá. Jó lenne, ha a sportkocsi részhez és a mózeshez is lenne esővédő.
2014. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adriennx válasza:

Szia!

Nekem ilyen van...ritka szar :(

A bébihordó (ha már nem bébi a gyerek, és kiveszed a párnát), hidegben, szeles időben nem használható, mert ahol bejön a biztonsági öv, nagy rés van, lefagy a gyerek válla, nyaka.

A sportrész sem túl jó, idétlenül vannak az övek, nem tudod a gyerekeket rendesen becsatolni, kifér. Az ülepi résznél a csak kb20 cm, vagyis a baba mellkasáig felér.

Illetve (repülős)utazásnál is nagyon kell rá figyelni, mert a kerekek váza műanyag, törik (tapasztalat). Nem bírja a gyűrődést.

Viszont a mózeskosár nagyon jó, masszív, van tartása. Azt mi nagyon szerettük, és mivel apró babám van, sokáig használtuk.

remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!