Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti rendelnétek internetről...

Ti rendelnétek internetről babakocsit?

Figyelt kérdés
Esetleg mik a tapasztalataitok? És mennyi idővel hamarabb vettetek meg?Nem szeretnék mindent az utolsó pillanatra hagyni,nyakunkon egy költözködés és mindent egyszerre sem tudunk megvenni.
2014. jún. 5. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem érdemes megnézni azért élőbe milyen az a kocsi, mert a képen nyilván szép mind, de ha kipróbálod akkor érzed milyen tolni, belerúgsz-e a kerékbe, alacsony vagy magas a tolókar.

Amúgy érdemes rendelni mert lehet jóval olcsóbb.

Mi szülés előtt 2-3 hónappal megvettünk mindent, legfeljebb nagyon apróságok kellettek még, pl pelenka, azt nemsokkal szülés előtt.

2014. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én netről rendeltem, előtte eléggé körbejártam a témát, bár nem tudtam személyesen megnézni a kocsit. A vártnak megfelelően teljesített, nem rossz kocsi. Talán a 6-7. hónapban lehettem, nem emlékszem.


Az előző válaszolónak igaza van, tényleg érdemes megnézni élőben is a kocsit, mielőtt megrendeled.

2014. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mivel én nem dolgozom csak a párom, igy nem akarok minden kiadást egyszerre hagyni..ugy gondoltam jövő hónapban megveszem a kiságyat meg ami az alváshoz kell, fürdetéshez, augusztusban pedig rendelek kocsit...mar az 5. hónapban járok, sokak szerint korai még vásárolni de jobb szeretném ha mindent megtudnák venni, még mielőtt ,,elgurulok,, :)
2014. jún. 5. 12:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Én rendeltem, ráadásul egy olyan tipust, amit boltban nem lehet kapni és még előtte neten sem láttam sosem (jelzem azóta sem). Szóval én teljesen lutrira vettem, nem tudtam róla a leírtakon kívül semmit. Nem bántam meg egy cseppet sem, mert imádom, azt leszámítva, hogy még mindig nem tudom hogyan kell összecsukni rendesen :D 25 hetesen vettem meg, szerintem a 20. hét után már nyugodtan megvehető. Bár a helyedben költözés előtt nem venném meg, csak félretenném rá a pénzt, hogy azt is ne kelljen cipelni.
2014. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is persze, hogy élőben is kell látnom, ki kell próbálni milyen...köszi a válaszokat
2014. jún. 5. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első babakocsinkat úgy kaptuk.

De a sportkocsit úgy rendeltük internetről. Teljesen jó volt. Megfelelő is volt, szép is volt, nem volt gond soha a használat során, tudtuk végig használni, ameddig kellett.

2014. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
belinkelném a kocsit, mégiscsak jártasabbak vagytok a témában, de sajnos magyar oldalon nem találom sehol sem amit kinéztem :(
2014. jún. 5. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a 20. héten rendeltünk német oldalról. 1 héten belül megjött. Szuper, teljesen elégedettek vagyunk vele.
2014. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát mi olyan helyen lakunk, ahol nincs bababolt, ahol kocsit is árulnának, nem lehet kocsit venni itt sehol. A legközelebbi kb 100 km-re van, ahol babakocsikat is árulnak, de nem is olyan választékban, hogy érdemes lenne elmenni megnézni. Így mi neten nézelődünk. Onnan veszünk, ráadásul használtat. És előtte nem lehet megnézni, hanem megvenni és küldik. Találtunk egy jónak tűnőt pár hete, és két napja véletlenül megláttam egy olyan kocsit a városban. Hát szolidan odasomfordáltam a kocsi közelébe, hogy szemügyre vegyem. Így sikerült megnéznem élőben is. (tudom, meg kellett volna szólítanom az anyukát, hogy megnézhetm-e a kocsit, de itt elég mogorvák az emberek. Más mentalitásúak mint Magyarországon)
2014. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

[link]

Nekünk ilyenünk van. Baba által még nem tesztelt szóval arról nem tudok írni, de stabil könnyen emelhető.

2014. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!