Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

Baby design sprint plus, ezt néztem ki

[link]



2014. jún. 11. 20:39
 1/6 Kávétejszín ***** válasza:

Ha őszinte véleményt szeretnél olvasni, akkor:

Nekem nem is tetszik, meg szerintem túl könnyen beázik, ha esik az eső. Mondjuk senkit nem érdekel, hogy nekem nem tetszik. :) Nekünk nagy kerekű van, hogy ne rázza össze a babánkat, úgyhogy kistesónál is nagy kerekű kocsink lesz, mert az a tuti. :)

2014. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És neked milyen babakocsid van? Minden vélemény érdekel, azért kérdezem :)
2014. jún. 11. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Baby Design Sprint Plus van. Egyáltalán nem ázik be, pedig már közlekedtünk esőben!


PRO:

A viszonylag nagy, masszív kerekei miatt árkon-bokron átmegy. A váza könnyű súlyra és könnyen össze is csukható, így nem nehéz cipelni. Egy kézzel is könnyű tolni: jól irányítható és járdaszegélynél megemelni is nagyon könnyű.

A mózes és a hordozó is kényelmes a fiamnak. A mózesnél ki is használjuk, hogy emelhető a fekvőrésze, így jobban tud nézegetni a baba. Praktikus, hogy a hordozó a vázra csatolható, így ha autóval megyünk valahova, akkor a vázat berakjuk a csomagtartóba, és mikor odaértünk, akkor csak rárakjuk a vázra a hordozót és már mehetünk is. A tolókar magassága állítható, ami praktikus, mert nem mindenkinek egyforma magasságban kényelmes a családban, illetve ha séta közben pl. leülök egy padra, akkor alacsonyra állítva a tolókart könnyebb tologatni. A huzata mosógépben mosható, és ugyan még nem mostuk ki, de lassan aktuális lesz, és örülök, hogy nem helyi tisztítással kell majd végigcsutakolni. Még csak a mózest meg a hordozót használtuk, a sportrészről nem tudok nyilatkozni.


KONTRA:

A kerekei elég hangosak voltak eleinte, ez eléggé zavart, illetve a váza is elkezdett picit nyikorogni, így elvittük szervizbe. A kerekekről kiderült, hogy csak be kell kenni havonta gépzsírral, és máris jobb lesz. Ezt a szervizben meg is csinálták nekünk. Nem lett hangtalan, de határozottan halkabb. A váznyikorgásra azt mondták, hogy semmilyen gondot nem okoz, viszont nem tudták megcsinálni. Azóta egyre kevésbé nyikorog, de lehet csak a fülem szokja meg, nem tudom :)

2014. jún. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Húha :)))

Nem ázhat be, mert esővédő van hozzá.

Kedves 2. válaszoló eléggé részletesen leírtad, nagyon szépen köszönöm. Ti is a babaszafariba vettétek?

2014. jún. 12. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi 1 éve vettük a babaszafariba nekünk kék van . Én nagyon szerettem eddig tényleg semmi gondom nem volt vele. Mi nagyon sokáig használtuk a mózeskosarat (júliusi a kisfiam ), és egészen télig január körül cseréltem le, szóval tágas is . Jó,mert könnyen lehet ki-be csukni. Pont ma voltam kiakadva , hogy most egy ideig nem haszáltuk mert vettünk újat,és a garázsba be penszésedet az ülése,és nem tudom belőle kiszedni :(

2014. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ma meg a baby design Lupo-t néztem ki, masszívabbnak tűnik mint a sprint :)))
2014. jún. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!