Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti szoktatok nagy melegben...

Ti szoktatok nagy melegben hordozni? Ha igen, miben?

Figyelt kérdés
4 honapos a kisebbem, sokkal praktikusabb sokszor a hordozas, foleg mivel a nagy is csak 2 mult, de a dogmelegben szerintem hogutat kapnank mindketten... Most mar manducaba rakom amugy, meg elolre van kotve. Van rugalmas kendom, de abban mar nem szeretem annyira hordozni, illetve karikas kendom (ezzel meg nem probaltam, a nagyobbikat is csak idosebben es igazabol csak rovidebb tavokra vittem abban, mert nagyon rossz az egyik vallam es a feloldalas cipelest nagyon megszenvedem).

2014. jún. 14. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, én is ezzel bajlódom. Nekem még csak 2 hónapos a kicsim, akit elvileg csak kendővel lehet vinni, viszont az dög meleg! Csatakosra izzadunk, a mostani pár napos kánikulában már meg sem mertem próbálni… 4 hónaposan elvileg már hordozhatod mei-taiban is, az talán egy picit szellősebb, bár olyat még nem próbáltam. De azt hiszem bármelyiket választod, bele fogtok izzadni. :(
2014. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SSC-ben viszem a fél évesem, és igen, izzadunk. De folyamatosan pótoljuk a folyadékot és viszünk magunkkal váltás pólót. Nem hiszem, hogy jobb lenne a 10kilós babakocsit a 9kg-s gyerekkel együtt cipelnem fel-le az aluljárókban és a BKV-n. Pont ugyanúgy folyna rólam a víz, és a gyerek sem élvezné annyira, mint a közelségem (a kocsiban mindig sírt). Így izzadunk, ez van. :) Hőgutáról szó nincs azért. :) Amúgy sem megyünk ki a legnagyobb hőségben, délelőtt és később délután meg teljesen korrekt így.
2014. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, mivel nem használunk babakocsit sosem.

Tavaly kendőben és mei taiban vittem a lányom nyáron, idén már csatosban viszem ( Manduca), mivel már másfél éves.

Amúgy a Manduca és minden más SSC nagyon nem való 4 hónaposnak még a szűkítővel sem!!!

Akkor tedd bele, ha már stabilan ül, mert amúgy csak a gerincét károsítod vele még egy olyan szuper hordozóban is, mint a Manduca.

2014. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Julie S ***** válasza:
100%
En is ssc-ben hordozom a lanyom, de o mar lassan 9 honapos lesz. Foleg en izzadok, es leginkabb a derekpantnal. Ha kicsi lenne meg a csatosba, akkor elolre kotnem szovott kendoben. Amugy nagy melegben tok mindegy a dolog, mert akkor is izzadok, ha nem hordozom.
2014. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, szövött kendőben.

izzadunk, de nem vészes :D

2014. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miert ne lehetne manducaban vinni 4 honaposan????

Sose ertettem egyebkent mi a kulonbseg a meitai es a csatos kozt? Ugy ertem funkcionalisan, mert ugyanugy elore keszitett teglalap a hatresze, szeles terpesszel, csak eppen az egyikbol kotozgegeted a 4 pantot, a masikon meg csatt van...

Megis ki mondta, hogy nem lehet csatosban hordozni?

Amugy gezkendot nem hasznalt senki?

2014. jún. 15. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:

az előre formázott hordozók (mei-tai, SSC) azért nem jók, mert nem ölelik körül rendesen a babát, mint pl. egy szövött kendő. na meg a terpesze esélyes, hogy túl széles egy 4 hós babának, túlterpeszti. a szűkítő meg egy baromság, mielőtt valaki felhozná, hogy azzal jó.

ezt ajánlom figyelmedbe.

[link]

2014. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!