Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik-e, és ha igen, melyik...

Létezik-e, és ha igen, melyik a tökéletes babakocsi? Vagy melyik az, ami majdnem tökéletes, és mik a hibái?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami

- travel system (mózes+hordozó+sport)

- nem túl nehéz (könnyebb, mint pl. a lengyel kocsik)

- jól elnyeli az utat (teleszkópos és/vagy felfújható kerekű)

- bolygós kereke is van (mindegy, h összesen 3 vagy 4)

- és a sport rész (is) tolható szemből is.

Ezenkívül legyen strapabíró...:) Tudtok ilyet?


Nekem a DorJan egy ideig bevált, de egyrészt nagyon nehéz (emeletről nem tudom levinni), másrészt a sportrész nem tolható szemből...


Köszi a segítséget!:)


2012. júl. 24. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Esetleg? :)

2012. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Vagy ez:

[link]

Nekünk bevált! :)

2012. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Amit leírtál, az a Quinny Buzz. Nekünk olyan van, 3 kerekű, és nagyon szeretjük a baba és én is.

[link]

2012. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jónak tűnnek.

Mekkora a fekvőfelületük? Mert a kisfiam elég nagy baba (5 hónaposan 9 kg és 70 cm), nem fér el akármiben:D

És van-e valami negatívumuk (az árukon kívül:)?

2012. júl. 24. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is a Quinny Buzz jutott egyből eszembe. Nekem az Espiro nem jött be, de lehet másnak igen. A Quinny tökéletes, lányom 9 hónapos korában vettem, most jön a kistesó, lecserélem egy fiúsra (mert most a rózsaszín-narancs van), vettem hozzá mózest és hordit, semmi pénzért nem váltanék babakocsit, nekünk ez a tökéletes kocsi!
2012. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

[link]


mi ilyet vettünk, nagyon szuper, igaz a kis tulajdonos amég pocakban van, de a nagyobb gyerkőccel kipróbáltuk. Alig akart kiszállni belőle

2012. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Espiro Vector Air. Számomra tökéletes mindezeket tudja amit írsz de a Quinny Buzz is jó, ha nem nagyon akarsz vele bevásárolni.
2012. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, az én lányom is 5 hónapos, még a mózes részét használjuk, bár ő csak 6 kg és 64cm... A sport része nagyon tágas, mi egy pár hét múlva azért fogunk áttérni, mert már annyit forgolódik, izeg-mozog a mózesben, hogy félek, kiesik... De amúgy nagyon szuper kocsi. A bevásárló része tényleg nem nagy, de én a vizet, takarót oda szoktam tenni. Más negaatívumot nem tudom. Szerintem mielőtt döntesz, azért nézd meg élőben mekkora. Ja, és még egy pozitívum, hogy hipp-hopp összecsukható és szétnyitható.
2012. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Quinny Buzz van, és imádom! A feltételeidnek pedig tökéletesen megfelel! :)
2012. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ABC Design Cobra van és nagyon meg vagyok vele elégedve,az én fiam sem kicsi/6hós;8 és fél kg;72cm/és még mindig a mózesában altatom.Már fel szoktam tenni a sport részét is,nagyon masszív,kényelemes és könnyen átpakolható minden része:)A Brendonban vettük,nem a legdrágább,de nem is a legolcsóbb.3 kerekű,mózes-,hordozó- és sportrésze is van,színben is válogathatsz.
2012. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!