Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory tapasztalatok?

Stokke Xplory tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem tökéletesen jó terepre, utazgatáshoz, és séta célja van.

Nem ebben akarok altatni stb.

Mennyire stabil? Elmegy pl egy füves területen?


2014. jún. 17. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmegy simán a füvön, igen, és stabil teljesen. Az én lányomnak viszont pl. baromira kényelmetlen volt Vettünk másfélét, azzal nincs gondja. Quinnyt sokkal jobban kedveljük.
2014. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Haaat en meg voltam halva erte.nem mondom h nem jo.de csakis sima terepre.leg "fapados".semmi rugozasa.ahhoz kepest h ennyibe kerul ennyi pluszt a design melle elfert volna.bar csak 4hos a fiam.most valtottunk sport reszre (teljesen fektetve)nekem fura az h nehezen lehet lenxomni a kormanyt h az elejet feltedd pl.a patkara.ha ezeket leszamitjuk imadom:-):-):-):-):-)de mi a belvarosban lakunk.jo utviszonyokkal.
2014. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is leváltottuk quinnyre. :D fapados, kényelmetlen...
2014. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én imadom meg a fiam is,14hónapos és nagyon szeret benne.Sokan azt írják,h 1-1,5évig használható mert kinövi gyerek,hát az én fiam átlagos méretű,súlyú és bőven elfér benne sőtt barátnőm 2éves lánya is.Terepen nem a legjobb de semmivel nem rosszabb mint másik kocsi,terepre csak a pumpás kerekű ami igazán gó.Nekem nem nehéz az elejét sem megemelni pedig a 160cm/48kg val nem vagyok egy erőművész.Mi megvettünk hozzá szinte minden extrát és imádom ha mégegyszer vennék újra ezt választanám,az altatással sincs semmi baj,ja és nagyon strapabiró a tesót is ki fogja szolgálni.egyebként barátnőmnek quinny zapja van hat nekem nem jött be szerintem az a fapados főleg terepen
2014. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Persze, hogy fapados terepen a zapp, hiszen city kocsi. Nem arra való. Aszfaltra szuper és nem is bevásárlós kocsi. Ami terep kocsi az a quinny buzz. Ha célnak megfelelően használja az ember, minden oké. :) Nekem senki ne mondja, hogy a stokke xplory terep kocsi. :D
2014. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A quinny zapp szerintem sem terepre való, bár mi pl. csak városban használjuk, és gyakorlatilag magától megy. Autóval megyünk bevásárolni, ezért rakodni sem kell bele. Ha lesz következő babánk, neki ilyet szeretnénk majd: [link] (nem ilyen színben, de ilyet)


Stokkét soha.


Első voltam.

2014. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves 3as senki sem állitotta,h terepre való én azt írtam,h "Terepen nem a legjobb "de nem is tolhatatlan. Én nem terepen tologatom viszont nemgis tükör sima aszfalton,és egyáltalán nem ráz,nagyon könnyű irányítani,viszont az tény,h sok helyet foglal a csomagtartóban
2014. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves #6!

A Mylo babakocsit csak ajánlani tudom, mi nemrég ilyet vettünk tengerkék színben, nagyon kényelmes a gyereknek, igaz, ez sem egy terepbabakocsi, de tolni nagyon-nagyon könnyű, ezen felül praktikus és jól is néz ki. Városba kitűnő!

Kérdezőnek:

Mi próbáltuk a Stokke-t és a Quinny-t is, de egyik sem volt az igazi. De ha a kettő között kell választani, inkább Quinny. A Stokke-t nem kedvelte az első gyerek, mivel nem tudott egyedül kiszállni, nekem meg kényelmetlen volt folyton állítgatni a magasságot, ezen kívül nem szimpatikus a kagylóülés, mert ha elaludt és hátradöntöttem az ülőrészt, a lába "égnek állt" és nem tűnt kényelmesnek, szóval csak a mózes részét tudtuk kihasználni, a sportrészt nem, ezért el is adtuk rövidesen. Aztán vettünk egy Quinny Buzz-t, ami jobbnak bizonyult, de nem sokat használta a gyerkőc, mert nem szeretett babakocsiban lenni, inkább sétálgatott, de mégis jobban meg voltam elégedve a Quinnyvel, mint a Stokke-val, valahogy stabilabbnak éreztem az előbbit.

Most, a második gyereknek az előbb írt Mylo-t vettük, most kezdtük el használni a sportrészt, és amint írtam, eddig nagyon elégedett vagyok. Ha elalszik és hátradöntöm, több helye van, mint a Stokke-ban lenne, és szerintem kényelmesebb is.

De ez az én véleményem, lehet, hogy valakinek jobban beválik a Stokke, és a Mylot tartja tök bénának. Szóval gyerekfüggő is.

2014. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kagyló üléses volt az előző kocsim is. Haberkorn Variosport, de az egy batár nagy kocsi volt, fért benne a lányom, viszont 1 évesen kiugrott és az atya úristen se rakta bele többet a kocsiba! :)
2014. jún. 19. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekunk van, masodik babanak vettuk, nagyon megszerettem, a legkenyelmesebb babakocsi, amit eddig toltam. Fuves teruleten elmegy, vittem nyaralasra, jo volt nehezebben tolhato teruleten, de nem terepre valo, ez egyertelmu. En is setara hasznalom, utazasra, erre szerintem tokeletes. Mivel ezt visszuk etterembe is, kenyelmesen oda toljuk az asztalhoz es etetoszek sem kell. Nekunk bejott, kenyelmes a babanak is, nagy az ulese, szerintem sokaig tudjuk hasznalni.
2014. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!