Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke xplory téli szettet...

Stokke xplory téli szettet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
nnKisfiam november végén lesz 1,5éves és az érdekelne,h akinek van téli szettje érdemes e még beruházni rá.Tavaly télen footmuffal használtuk a kocsit akkor is gondolkoztam,a téli szetten de végül elmaradt.Arra gondoltam megvenném őszre a báránybőr belsőt az ülésbe amikor meg beköszönt a hideg a téli szettet.Szerintetek megéri?Ja és még 1babára tervezzük a kocsit
2014. jún. 12. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van felesleges 40/50 ezred rá, vedd meg
2014. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik baba miatt érdemes max. Másfél éves gyerek sokat már nem fog babakocsizni!
2014. jún. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Én csak nyári szettet vettem hozzá, azért , hogy ne fakuljon ki az eredeti huzat és hogy védje a babát az uv ellen.

Fiam most lesz 1éves és úton a tesó. Egész télen azon gondolkodtunk, hogy vegyünk-e téli szettet. Végül arra jutottunk, hogy felesleges.

-Norvég ( /skandináv országok) hidegre tervezték, ennyire hideg sosem lesz itthon

- nagyon enyhe volt a tél, és ahogy áll jelenleg, a következő sem lesz sokkal hidegebb

-van lábzsákunk, ami bőven elég. Az alá is felöltöztetem téli rubába, ha esetleg ki kell venni, plusz ugye rajta van a lábzsák, erre még téli szett felesleges

-a szőr szintén, ha van lábzsák.

- nem megyünk annyit a babakocsival, inkább autóval, max a boltig, védőnőig.

- idén télen szintén másfél éve lesz a fiam, de már most alig marad meg a stokke-ban. Tehát télen már biztos nem fogunk hatalmasakat sétálni,max majd a tesóval.

Mi ezeket beszéltük át a férjemmel. Nagyon sokáig erősködtem, ogy nekem kell téli szett. Leginkább az győzött meg, hogy itthon sosem lesz olyan hideg (-20,-30fok), amire ezeket tervezték. Ha nincs lábzsákotok, azt érdemes venni, mert az viszont tényleg hasznos.

2014. jún. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
edAz ára nem 40-50ezer hanem 87e,a báránybőr belső meg 71e,nem a pénzről van szó.Amint a kérdésben is irtam tavaly télen stokke bundazsákkal hasznaltuk és engem is a férjem beszélt le mert nem volt igazán tél. Kisfiam 2hónapja stabilan jár,kb 3-4hete már szinte szalad viszont továbbra is nagyon szeret babakocsizni meg hat azért szerintem egy 1,5évesnek is kell a kocsi. Ha elfárad a 48kilómmal nem birom cipelni ,ha meg ki ke akar menni kiveszem a labtartot es leengedem az ülést a legalsó pozicióba,és hát a lábzsák ilyenkor nem túl praktikus.Kedves utolpgsó mi is megvettük a nyári szettet,citromsárga szürke csikos,nagyon szeretem főleg a frotír huzatot jól összeszedi az izzadságot
2014. jún. 13. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!