Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 18. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi először hauck babakocsit akartunk, de megláttunk egy akciót és pierre cardint vettünk. Közben a barátnőm egy hauckot vett. UTÁLJA!!!! És akivel eddig taliztam, mindenki utálja. Ott a boltban úgy éreztem könnyen kezelhető, és kiderült, hogy ha beleteszed a gyereket már nem is egyszerű, mert a jardára fel sem tudsz tenni, nehezen dönthető, szinte az egész kocsit emelni kell. A másik, hogy barátnőm a bundazsákot úgy tudta belekötni, hogy a gyerek már levegőt sem kapott. A kerekei miatt hóban tolni lehetetlen....gondold át!
2014. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha stabilan ül a babád, akkor jó. Amúgy, én nem szeretem a kétkaros babakocsikat, nem tudom egy kézzel tolni. Mondjuk nekem van tesó is, akinek fogni kell a kezét, ha olyan helyen közlekedünk.
2014. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazából van egy 3:1 nagy babakocsink, csak kellene mellé valami rohangálós, elsősorban nyárra, őszre, meg tavaszra, bár lehet akkor már nem is fogunk babakocsizni.

Max 20 ezerért vennék kocsit, de ha lehet még kevesebből jó lenne megúszni.

2014. jún. 18. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körömben egyre többen ilyet vesznek:


[link]


ezekből válogatnak

2014. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a Pierre Cardin babakocsik, pl. nálunk az ismerősnek szervizeltetnie kellett.

Én ezeket ajánlom a sportkocsik közül:

[link]


[link]


Olcsóbbak:

[link]


[link]



Na, és a legegyszerűbb futkosós babakocsi:): [link]

Nekem ilyen is van, nem pont ez, én a Tescoban vettem kb. 2-3 ezer forintért, de nagyon sokszor életet mentett, főleg, ha busszal közlekedtem. Nagyobb gyereknek ajánlom ezt, akik már elmúltak 1 évesek. Az én gyerekeim imádták.

2014. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok linket! Ez az utolsó eléggé fapados babakocsinak tűnik, nem esik szét ha beleül a gyerek?:D Nem bántásból kérdezem, csak tényleg nem tűnik egy masszív konstrukciónak.


Közben hezitálok azon is, hogy inkább használtan veszek egy jobb minőségűt, a Quinny Zapp pl nagyon tetszik, használtan 20-25 ezer között mozog az ára.

2014. jún. 18. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Mint írtam, nekem nem olyan van, amit linkeltem, hanem ilyen: [link]

Két gyereket bírt ki, terepen is toltam, hogy az oviba lerövidítsem az utat:) Azt is kibírta:) Nem, egyáltalán nem tört össze, mikor a gyereket beleültettem, mai napig áll, a váza még mindig tökéletes és kb. 2-3 ezer forint volt. Nyáron, tavasszal tökéletes, de mikor a gyerekem 2 éves volt, télen is toltam benne. Buszra összecsukva is simán feltettem, ha a gyerek elfáradt, csak kinyitottam és beleült. Persze esőben, hóban nem ajánlott, de az esővédőt erre is fel lehet tenni. Mint írtam, mindenképp nagyobb gyereknek ajánlom.

Sogórnőmnek is volt hasonló babakocsija, az kb. 5 gyereket bírt ki, mindenkinek kölcsönadta, köztünk nekem is. Pont az én gyerekem alatt tört el, ráadásul télen:) De szegény kocsi, igencsak ki lett használva, kb. 10 évig ment javítatlanul, miután eltört, apósom meghegesztette és náluk maradt, ha a lányom ott volt és kellett neki babakocsi. Ez a kék kocsim most 2 éves, de semmi baja az égadta földön, még csak a huzat sem szakadt el, pedig használtuk sokat, mert a lányom ebbe volt hajlandó beleülni, amit Németországból kaptam "jobb minőségű" sportkocsit, aminek lábzsákja, meg mindene volt, azt nem akarta. Ez van:) Én sem gondoltam, hogy egy 2-3 ezres babakocsi ennyire a szívünkhöz nő:) Tényleg futkosni vettem tavaszra és nyárra, de még télen is ezt kellett használjam, simán bírta a kereke a téli megpróbáltatást, na meg a terepet, hogy az oviba hamarabb odaérjek:)

Nagyobb kocsik közül a Baby Design-t ajánlom, jó, megbízható márka:)

2014. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ezt leírtad. Az én lányom még csak 11 hónapos, sokszor elalszik babakocsizás közben, így szeretném, ha dönthető lenne a kocsi (mint észrevettem, az általam említett quinny zapp ezt nem is tudja, csak az xtra verziója, ami jóval drágább), valamint a kupolát is elég fontosnak tartom.


Ezek alapján a Chipolino Ava és Sofia, valamint a BaBy Design travel babakocsikat néztem ki. Igaz, utóbbi kettő túllépi azt a határt amit megszabtam, de remélem jó szolgálatot fognak tenni, és esetleg több gyereket is kihasználnak. Szerintem hétvégén elmegyünk egy bababoltba, és megtologatom őket:)

2014. jún. 18. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy használton nem gondolkodtál?

Csak azért, mert az tutira olcsóbb és annyit úgysem használnád, hogy megérje "kidobni" azt a 20 ezret egy újra.

Használtban egyébként Pierre Cardin ps693-as nem rossz, dönthető, lábzsákos kupolás stb. Ha nem idegenkedsz az ötlettől akkor nézz szét :)

2014. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

megfordult a fejemben a használt kocsi vétele is, de félek a legtöbb sportkocsi amit eladásra kínálnak, nagyon le van strapálva, sokszor használták. így inkább újat veszünk.

a baby design mini eddig a legszimpatikusabb, ma megyünk kipróbálni, remélem élőben is jó lesz és meg tudjuk venni.

köszönöm a hasznos válaszokat!

2014. jún. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!