Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért nem jó az Anmar Hilux?

Miért nem jó az Anmar Hilux?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy lengyel.

Ahol lakom a városban sokaknak van ilyen kocsijuk és nekem is nagyon tetszik! Miért nem jó kocsi?


2014. jún. 24. 21:27
 1/3 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekünk egy testvérmodellje van. Szerintem nagyon jó kis kocsi, ne törődj a lengyel kocsi ellenzőkkel.

A mienk már 2 gyerkőcöt kiszolgált, nemsokára a harmadik gyerek fogja használni. Alig lehet látni néhány dologtól eltekintve, hogy használt.

Annyi a negatívuma (a sok jó tulajdonsága mellett), hogy nagy. Elég nehéz, így emelgetésre nem ideális, és összecsukva is relatíve sok helyet foglal pl. csomagtartóban.

A nagyság viszont előny is, mert minden elemet sokáig lehet kényelmesen használni. A lányunk nyári, és a telet a mózessel simán kihúztuk. A sportrész is jó nagy. Nem beszorítva utazik a gyerek.


Tökéletes babakocsi még nincs.


Ha ez az a babakocsi, ami a számodra a legmegfelelőbb, akkor válaszd ezt nyugodtan, és ne foglalkozz az ellenvéleményekkel. Te fogod használni.

2014. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó. Annak idején mi is kipróbáltuk, mert nálunk ezt lehet kapni a bababoltban (Tatabánya). Tetszett nagyon, de végül netről rendeltünk hasonlót, másik márkát (olyat, ami külsőre nekünk jobban bejött). Barátnőmnek viszont ilyen Hilux van, teljesen jó, semmi baj vele. Az meg minden babakocsira érvényes,h ami nagy és stabil, az nehéz. Ami pedig könnyű, esernyőre csukható multi,az nem stabil.
2014. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem magadra hallgass. Ha neked az tetszik, próbáld ki, tologasd, esetleg próbáld ki az autó csomagtartójába és ha megfelel, vedd meg. Nem kell itt mindenkire hallgatni. Van akinek ez jön be, van akinek az. Én pl a stoke-től meg a három lábú csodáktól ki tudnék szaladni a világból, de soknak ez tetszik. Csak magadra hallgass :)
2014. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!