Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Felfújható vagy tömör kerekű...

Felfújható vagy tömör kerekű babakocsi alkalmasabb földes útra?

Figyelt kérdés
A felfújhatós nem túl macerás?
2014. jún. 25. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Felfújhatós, mert az jobban elnyeli a rezgéseket, nem rázza szét annyira a babát. Amúgy nem macerás, néha megnézed, ha puha fújsz bele egy pumpával. NEm kell azt sürün felfújkálni, nem ereszt le könnyen.
2014. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most ez lehet hulye kerdes de nem tudja a felfujhato kerekek semmi sem kiszurni?mert folduton elo szoktak fordulni szuros dolgok.
2014. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is amit a 2.válaszoló írt, hogy könnyen kilyukad...és, hogy nem egyszerű a javítása.
2014. jún. 25. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:
2.vagyok.en biztos nem vennek olyat.legalabbis felfujhato kerekut nem
2014. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk tömör, 3 kereku kocsink van (Chicco). Én meg vagyok elégedve vele, pedig itt aztán földes az út, rögökkel, kövekkel megspékelve!

Arra figyelj, h a kocsi kerekenek gumija vastag legyen! Szerintem ez a legfontosabb.

2014. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagy felfújható kerekű van. Semmi macera nincs vele, nem lyukadt ki egyszer sem, az idő ette szét. Ugyanúgy lehet foltozni egyébként, mint a biciklit, boltban gumit is kapsz rá, vagy rendelnek. Semmi macera nincs vele. Nem csörög zörög a kavicson sem és nem rázza a babát. A sportkocsink tömör kerekű, az újszülött fújós. Utóbbi mindenképp.
2014. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. jún. 26. 22:13
 8/10 clown1234 válasza:
Mezőre ne vidd a kisgyereket!
2014. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A felfújható kerékre szavazok!Nekem is az volt,álom volt tologatni benne a gyerkőcöt olyan simán ment,míg a barátnőm ott zötyögtette össze-vissza szegény gyerekét az amúgy sem úthibáktól mentes aszfalton.
2014. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ara senki sem gondolt, hogy akkor vegyen lengéscsillapítósat?
2015. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!