Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 5 hónapos kislányom egyszerüen...

5 hónapos kislányom egyszerüen nem marad meg sem a babakocsiban, sem pedig a babahordozóban! Mit tegyek, hogy legalább a babakocsit megszeresse?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 15:10
 1/3 anonim válasza:
52%
Ülj bele te is. :D Gondolom nagyon ragaszkodó és azért. Szerintem nem tehetsz semmit azért, hogy megszeresse.
2014. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy időben azt csináltam a fiaimmal, hogy megfordítottam őket a babakocsiban, hogy hason legyenek, s így csatoltam be őket. A napellenzőt teljesen lehajtottam, és még láttak is, nagyon élvezték.
2014. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is azt kellene kideríteni, hogy miért nem szereti. Lehet azért, mert nem lát ki, vagy azért, mert szereti a testközelséget. Mivel a babahordozó sem tetszik neki, gondolom, akkor az utóbbi az ok.

Ez esetben nem tudod vele megszerettetni. Persze azért próbálkozhatsz, de ne erőltesd.

Helyette esetleg próbálj ki valamilyen babahordozót - pl. horodzókendő, mei tai, csatos hordozó (kengurut ne).

2014. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!