Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mózeskosár: Melyik a legjobb?

Mózeskosár: Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2. babámat várom, elsővel nem volt mózesünk a babakocsi mózesét meg nem tudtuk használni baba altatásra, mert középen két oldalt egy-egy hosszú 10cm-re lefele kilógó csatlakozója volt a kocsihoz. Jó lett volna, ha lett volna, de aztán valahogy mégse vettem. De most eldöntöttem, hogy venni fogok egyet.

1. kérdés: vennél e használtat?

2. kérdés: anyagra kemény fonatú legyen, vagy puha?

3. kérdés: legyen e napellenzője

4. kérdés: állványa milyen legyen: egy helyben állós vagy ringathatós?

Gondolkodtam bölcsőn, de szerintem jó, ha könnyen hordozható benne a baba, így lehet, hogy akár a felébresztése nélkül tudnám egyik helyről a másikba vinni.

A szivacs, ami hozzá van, meg olyan kicsike, hogy szerintem akár ki is mosható mosógépben, ha úgy látom, hogy használható még, ha használtat veszek.

Nektek milyen mózesetek van/volt, mik a tapasztalataitok?

Olyat ne írjatok léci, hogy szerintetek felesleges, mert 1. babámmal érzem, hogy nagyon hasznos lett volna. (Ágyunk mellé nem fért el a 70cm széles kiságy. )


2014. jún. 30. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Ismerőstől kaptuk használatra, 1 gyerkőc használta eddig. Mosható minden része, nagyon szépen ki lehet tisztítani. Nagyon kényelmesnek tűnik. Lehet benne ringatni a babát, rá lehet rakni az adapterre ami van hozzá, így babakocsiba és autóba is bele lehet tenni, de autóban mózesben nem utazhat a baba. Én azért vennék merev kosarat a textil mózes helyett, mert strapabíróbbnak tűnik, szerintem biztonságosabb és tutira nem fázik benne, ha a hideg kőre, vagy hideg felületre teszem. Ami nem tetszik, hogy dög nehéz, még magában is határeset hurcolászni, nemhogy akkor amikor benne van a baba.

2014. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyet én se vennék, pontosan én is arra gondoltam, hogy bizti dög nehéz, mert a babahordozó is az. Én abban se cipeltem, csak mikor kijöttünk a korházból, akkor, aztán amíg kellett, azt csak kocsiba használtuk és úgy is raktuk be mindig, hogy kivittük a babát a kocsihoz és úgy raktuk bele, mert bekötni a hordozót is bonyolult volt:D

Kétféle fonású mózes van, van a puhább, meg a kemény:


[link]


[link]


Nekem inkább a puhább szimpatikusabb. Szerinted? Csak anyagra.

2014. jún. 30. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem a puhább. szebb is :)

hülye kérdés, de ebbe bele lehet tenni a légzésfigyelőt?

2014. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok, ezek nekem is jobbnak, használhatóbbnak tűnnek.

Én vennék használtat, ha mosható az a része, ami érintkezik a babával.

A csatoltakból tetszik a puhább, de nem ismerem.

A napellenző jó ha van, de erre egy textilpelust is rá tudsz csíptetni.

Én nagyon szeretem, hogy a miénk ringathatós.

2014. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam.:D

Decemberre várjuk, de már úgy megvenném neki a mózest:D

Akkor puha ringathatós lesz. Szerintem ha belefér a légzésfigyelő, akkor bele lehet tenni, de én elsővel se használtam.

2014. jún. 30. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Mamams&Papas van, nagyon hasznos, imádta a kisfiam. Ez puha fonatú, nagyon könnyű, van napellenzője (szerintem jó ha van) és ringathatós állványt vettünk hozzá (szerintem ez is tök jó). Használtat szerintem vehetsz nyugodtan, nem használják évekig a babák, matracot külön is lehet hozzá venni. Azt lehet, hogy újat vennék, még ha mosható is. Nem a koszosság miatt nem ajánlott használt matracot venni, hanem amiatt, hogy felveszik a babák formáját, kicsit kifekszik.
2014. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kifekvésre nem is gondoltam, végül is a matrac bele már filléres dolog.:D
2014. júl. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!