Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legjobb sportbabakocs...

Melyik a legjobb sportbabakocsi, aminek 4 szimpla kicsi/közepes nagyságú kereke van, az ára elfogadható, dönthető a hátrésze, mindenféle terepen tolható?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a kis kerekűek nem mennek könnyen bármiylen terepen azok aszfalra valók. Ha fontos hogy rosszabb uton is menjen ahhoz kicsit nagyobb kerék kell.

Nekünk ilyen van ez azért elég jól megy rosszabb utakon is.

[link]

2014. ápr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megnézem ezt a babakocsit. Képen tetszik. Bár a kereke nem olyan amit keresek :-(
2014. ápr. 2. 22:16
 3/5 Hubilla ***** válasza:
Szia! Mi is éppen sportbabakocsit szeretnénk venni. Kb. átnétztem minden kaphatót, de ezt találtam a legjobbnak: [link] az ára 60e. de sztem megéri. (megbízható minőség, tartja az árát) Jelenleg egy chicco ct.01. travelsystem sportrészével közlekedünk, aminek kicsi a kereke és bizony nem a legjobb. Megkérdeztem egy csomó sétáló kismamát és ők a közepest, vagy a nagyot ajánlják. Én is kipróbáltap párat, és valóban igazuk van. Persze még gondolkodunk, de jó lenne dönteni :)
2014. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hubilla ***** válasza:
Bocs, még vmi :) az 1. válaszadóé is jó, m közepes a kereke, és nem kicsi, de sztem ebből is a Baby D. sprint a legjobb. Term. ez az én véleményem! SOk sikert!
2014. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam egy boltban. Az én kritériumaimnak megfelelően ezt a fajtát ajánlották: [link]

Szép, jók a kerekei :-) kényelmesnek tűnt, széles a fekvőfelülete és hosszú is. Picire csukható. Azt mondta az eladó, hogy hiába a dupla kerék elől, nagyon könnyen tolható bárhol. Szerintem ezt nem lehet a járólapon tolva egyik babakocsira sem kijelenteni. Amúgy könnyen fordult. Tetszett!

2014. ápr. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!