Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Touragoo...

Mi a véleményetek a Touragoo Cometa autósülésről?

Figyelt kérdés

Mi ezt néztük a Brendonban.

[link]



2014. júl. 3. 13:48
 1/6 H.Orsolya ***** válasza:

Nekünk ilyen van azt hiszem :) : [link]


Nekem jónak tűnik a touragoo. Mi is néztük a Brendonba, de végül gyerekestül mentünk vásárolni és az üzletbe beleültettük az ülésekbe. Amelyik a legkényelmesebbnek, legjobbnak tűnt, azt vettük. a kisfiamnak elég széles válla van, így jó volt, hogy "bele próbáltuk" , mert kabátba is el kell férnie.


Mennyi idős a gyermeked?

2014. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9 és fél hónapos a kislányunk.Nagy baba(77 centi és 11kg),úgyh mi is visszük próbálgatni.Azért is néztük ezt,mert 9-36 kilóig van és ha beválik,akkor sokáig tudjuk használni.
2014. júl. 3. 14:09
 3/6 H.Orsolya ***** válasza:

NAh megtaláltam a papírt rosszat linkeltem.Ilyenünk van:

[link]


Minket valamiért lebeszéltek, a 36kg- ig lévő ülésről, de sajna már régen volt nem emlékszem mért.

2014. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Holnap megyünk próbálgatni,remélem sikerül is megfelelőt találnunk.

Köszi a linket,megnézegetem itt is őket.

2014. júl. 3. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne csak a gyereket próbáljátok bele, hanem a kocsiba is az ülést, mert pl. a barátnőmék úgy jártak, hogy valamivel mindig ki kellett ékelnie az ülést, hogy ne mozogjon, mert nem lehetett normálisan bekötni.
2014. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok,köszi a tanácsokat! :)
2014. júl. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!