Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek? Ti hogy voltatok...

Szerintetek? Ti hogy voltatok vele?

Figyelt kérdés
Szeretném azok véleményét kérni akik cam babakocsit használnak használtak!Ma láttam egy CAM COMBI FAMILY babakocsit 2011 -es és nagyon tetszik, csak hallottam rola jot is kevésbé jót is !Elore is koszonom a véleményeket!Ja és 29 hetet kezdtuk ma ,már megvehetem a kocsit ,mert halottam hogy babonábol nem szokjak haza hozni csak az apukák mig anyuka bent van a picurral
2014. júl. 6. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Van belőle több féle.

A kerekei és a hordozó is különbözik pár éve.

Ha belinkeled akkor jobban tudok segíteni.

2014. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Szlovakiabol vagyok azert .sk es szlovak az oldal

2014. júl. 6. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

A kerekei duplák, a fűves részen nem megy annyira jól, inkább csak a sima aszfalton. A babyhordó a régi típusú, ehhez nem tudsz rögzítőtalpat vásárolni az autóba, nem kompatibilis vele.

Attól eltekintve jó babakocsi, bár néha olyan érzésed van, mintha a kerekei csak műanyagok lennének, a hangja is olyan műanyagosan zörgő.

Ez használtan max 40 ezret ér

2014. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

es esetleg errrol valami velemeny

koszonom a valaszt :)

2014. júl. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!