Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi lesz ha víz éri a mózeskosá...

Mi lesz ha víz éri a mózeskosár alját, tönkremegy?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt babakocsit és a mózest ki szeretném mosni mert kívül néhol koszos, de attól félek, ha az alját (a fa részét víz éri akkor tönkreteszem) de ha a mosószert nem öblítem ki belőle az szerintem nyomot hagy a szöveten! Szóval valami jó kis tanács kellene aki mosott már ki mózeskosarat így (a huzatot nem lehet róla levenni csak a belső része kivehető)!
2014. júl. 7. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs fa része a mózesnek, de én a belső részeket kivettem, kimostam, ami nem leszerelhető, vagy műanyag, azt kézzel mostam. A külső részeket szivaccsal, mosószerrel, majd jó alaposan áttöröltem. Milyen fajta mózesed van, nincs róla egy képed?
2014. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ide hogyan tudok képet felrakni? mert akkor elküldöm a képet
2014. júl. 7. 10:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Pierre Cardin Ps 687 green a babakocsi fajtája.
2014. júl. 7. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu

Megnézem a neten, hogy megtalálom-e ezt a fajtát.

2014. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon pici kép van róla neten, ha tudsz, tegyél már fel légyszi.
2014. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
ps 682 babakocsim mózesét simán kimostam a fürdőkádban és zuhannyal kiöblítettem, a fa alsó résznek semmi baja.
2014. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodt szívvel mosd ki, én le is slagoztam egymás után 3x, hogy tutira ne legyen mosószeres. Érte az alját a víz, de a napon 3 óra alatt megszáradt. Milliószor mostam már babakocsit, nekem ez a heppem. A legjobban amúgy akkor jársz, ha a mosószeres vizet vagy kannával öblíted le vagy slag, azzal kijön és nem hagy nyomot. Szárításnál meg arra figyelj, hogy forgasd. Műanyag asztalra téve, vagy fülénél fogva lógasd föl és hamar kiszárad!
2014. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!