Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek érdemes megvenni/m...

Zsiroka kérdése:

Szerintetek érdemes megvenni/megnézni ezt a Roan márkájú babakocsit? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]


Amit megtudtam róla:

7 éves

több gyerek használta

megegyeztünk az eladóval hogy kötelezettség nélkül (nem vásárlás esetén semleges értékeléssel) megnézhetem

van egy kis hibája amit nem vett észre állítólag esztétikai ezért alapból engedni akar az árból:-)


Én 40 ezerre gondoltam, vajon érdemes előre alkudni mielőtt leütöm, vagy ha odamentem és megvillantom a pénzt?


Az egyetlen bajom a kocsival ha tényleg jó állapotban van, hogy nehéz, de jobban belegondolva két pici gyerekkel (a újszülött plusz egy két éves) nem igen fogok én vonatozgatni, max. hordozókendővel. Viszont nagyon tetszik. De tegnap a lengyel kocsikról nagyon rosszakat hallottam. Ez viszont újonnan nem a 50 ezres kategória, de mégis csak 7 éves, nincs kicsit túlárazva?


Köszönöm előre is a válaszokat!


Ja a jófogáson találtam hasonlót, viszont autóshordozó nélkül az alapból 40.


[link]



2014. júl. 8. 06:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is Roan tipusu van.Jó massziv kocsi,csak nehéz.... Ez nem az a tipikus lengyel kocsi. Én ezért nem tudom használni,mert panelban lakunk s nehéz levinni a 6 lépcsőn...Liftbe pl anyoshoz(szintén panel) be se fér... Mi is ugy kaptuk(nagyimék vették) h már 1 kisgyerek használta és tökéletes.Lányom nem szerette,mert nem látott ki belőle igy mi is kendőztünk,majd meitai-oztunk...

Kicsik meg egyszer volt benne,de ő még úgy ahogy elviselte,de vele meg egyszerúbb volt kendőzni..

Ha gondolod nézd meg,mert megvan. (egyébként a kosi Kispesten van, másik fele meg a Keletinél) autósülésünk az mondjuk nincs hozzá de nem is kérnék érte 40et:) Nézd meg: [link]

2014. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnéztem! Ez sajnos nem tetszik, de ismerem jól, mert a 16 éves fogadott nagy fiamnak szakasztott ilyen kocsija volt, ami most lent pihen a pincében:)
2014. júl. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!