Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A felsoroltak közül melyik a...

A felsoroltak közül melyik a legjobb babakocsi mindenféle szempontból?

Figyelt kérdés

Icandy peach,Stokke,Bugaboo

A legjobb minôségek úgy láttam, hogy ezek. Nem sokára megérkezik a baba és szeretném a legjobbat legpraktikusabbat,legkényelmesebbet biztosítani neki.Tapasztaltak véleményére lennék kiváncsi.Sokáig szeretném használni nem akarom cserelélgetni és eladni a kocsit és terepen is birja.


2014. júl. 18. 05:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a babakocsik maximum a Te igényeidet elégítik ki, és nem a gyereked kényelmét szolgálják. A Stokkenak olyan kicsik a kerekei, hogy lehetetlen terepen használni (+ szinte 0 a bevásárlókorlsara, kicsi a mózes, ha nagyobb növekedésű lesz a gyereked akkor idő előtt kinövi), de típustól függően jellemző ez az i Candyre és a Bagaboo első kerekeire is. Ha a gyerekednek akarsz tényleg jót akkor és nem csak felvágni akarsz egy méregdrága (ám annál haszontalanabb babakocsival), akkor a Quinnyk között nézz inkább körül.
2014. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nem ismerem, nekünk abc design cobra van. Ez sem egy gagyi kocsi, szerintem jól is néz ki. A nagy kerekei miatt bármilyen terepen elmegy, egy kézzel is nagyon könnyen irányítható. Nem nehéz, egyedül fel tudom vinni lépcsőkön is (gyerekkel együtt). A mózes kosarat 7 hónapos koráig kényelmesen tudtuk használni, akkor azért raktam át a sport részt, mert már nézelődhetnékje volt. A sport részt is nagyon szeretjük.

A legdrágább nem feltétlen a legjobb...

2014. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb minőség nem ár függő. Persze drágák a jó kocsik, de az általad felsoroltaknál nem a baba igénye a fő szempont, hanem a szülőké- ahogy az első is írta. Az icandyt nem próbáltam, tény. Nekünk végül a quinny vált be. Quinny buzz, zpp xtra 2, mood. Nézz körül esetleg ezek között.
2014. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezek nekem is tetszettek kep es leiras alapjan,de vegul eloben egyik sem gyozott meg,bar az Icandy-t mar leiras alapjan is kizartam.A Bugaboo Cameleon es Buffalo hatalmas es nehez,nem is szep eloben,a Stokke-nak szerintem kicsi az ulo resze, a Bugaboo bee-nek pedig nagyon picik a kerekei.

Vegul en a Quinny Buzz Xtra-t fogom valasztani,ez szamomra minden szempontot kielegit.

2014. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezek a babakocsik nagyon szépek, de tényleg elég kicsik a gyereknek egy idő után. Mi ia nézegettük a bugaboot és a stokket, de nem tartottuk praktikusnak. Végül a maxi cosi mura 3 mellett döntöttunk. Az is nagyon trendi kocsi és tényleg szuper volt terepen, nagy volt pakolórésze és gyerek még 3 évesen is belefért, ha az öcsi éppen átadta neki helyet:-)
2014. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3as vagyok. a mura is szuper, bár picit nehéz, de ha nem kell lépcsőzni vele, akkor nagyon jó kis kocsi, igazi terepre való. A maxi cosi elea még nagy kedvenc nálunk.
2014. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Stokke nekem is a top 3ban volt,de miután megláttam,hogy használat közben milyen borulékony,letettem róla. Helyette vettem egy Concord neot,amivel tökéletesen meg vagyok elégedve. Lassan 6 hónapja használjuk és nagyon szeretjük. Eddig a mózest és a hordozót használtuk a babakocsival,de mindkettő nagyon szuper. Jól tisztítható,könnyű cserélni az elemeket.
2014. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 aHermann ***** válasza:

Szia!

Bár sok szempontot nem írtál, de az, hogy bírja a terepet, már az általad írt márkák közül is kizár párat.

Icandy és a Stokke abszolút nem terepre való. A Bugaboo Cameleon és a Bee szintén, mert a kis kerekekkel fennakadsz mindenhol.

A Bugaboo Donkey vagy a Buffalo már szóba jöhet, bár a Donkeynál tuti, hogy a Cameleon ülését használják.


Amit az előző válaszolók írtak sok igazság van bennük. Ezek mind nagyon "menő" babakocsik jó drágán, ugyanakkor nem biztos, hogy a legjobbak.

Icandyt még nem láttam élőben, de a Stokket és a Cameleont hamar kinövi a gyerek. 1 évesen már új kocsi után nézhetnél. Pár napja egy Cameleonban egy bő 1 éves gyerkőc gyakorlatilag összehajtogatva aludt (lába az égben), és széltében is kinőtte már a kocsit.

A Stokke szintén nagyon kicsi, ráadásul az a bevásárlótáska semmire nem jó. Pl. hova teszed a cuccot egy állatkerti, vagy egy egész napos sétás kirándulás során?

Nem minden az ár. Jóval olcsóbbért is kaphatsz minőségi babakocsit.

A fent ajánlott márkák között is körülnézhetsz, illetve szerintem még érdemes lenne megnézned a Graco Evo-t és a Baby Jogger City Selectet.

A legjobb lenne, ha elmennél olyan bababoltokba (Brendon, Mini Manó, Elefáni), ahol több márkát/típust össze tudsz hasonlítani minden szempontból. Bár a Bugaboo csak bizonyos üzletekben kapható.

Amúgy nekem egy Gyikes szóhasználattal élve egy "lengyel szarom" van, de nemsokára a 3. baba fogja használni. Alig látszik rajta a használat (kerekein még itt ott a sörte is megvan, pedig közel 4 évig napi szinten használva volt), minden elemét sokáig használtuk, és a 108cm-es 3,5 éves fiam még belefér.

2014. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, többféle babakocsink volt már, a Maxi Cosi Mura vált be a legjobban. Szuper babakocsi, nincs az a terep amin ne menne el.

[link]

2014. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Hát, nem értem, hogy aki azt írja, hogy ezek nem szolgálják a gyerek kényelmét, azok láttak-e már élőben, esetleg használat közben bugaboo-t vagy stokkét...


Persze ilyen kérdésnél mindig számítani kell arra, hogy lehordják az embert, hogy miért nem akar kevesebb pénzt költeni.


Én vettem a fáradtságot mielőtt véleményt alkottam, nem a netes fotók alapján írom, mint itt sokan mások, és megnéztem élőben, boltban a bugabookat és a stokkét is.


Ott, a boltban is azt mondta nekem az eladó, hogy a stokke inkább - csúnyán fogalmazva - egy plázázós babakocsi, más terepre nem igen jó. Az nem igaz, hogy kicsi, mert amelyik típust én néztem, az tágas volt, tuti belefér sokáig a gyerek. Viszont önmagában is bazi nehéz, és nagy, gigantikusan nagy a mózes része. Én le is tettem róla, de nemrég egy nyaralóhelyen láttam stokkéval kismamát, és teljesen jól lehetett tolni egykézzel, nem borult fel.


A bugaboo - nem hinném, hogy a szülő igényeire van tervezve, abból a szempontból, hogy hogy néz ki. Ugyanis nem egy design babakocsi, szinte a csúnya kategória. Viszont hihetetlen praktikus!


Ezt meg is lehet nézni a youtube-os videokon, de én élőben is ezt tapasztaltam.


Nekem az eladó azt mondta, hogy a buffalo tényleg csak nagyon gázos terepre kell, mert egyébként a caméleon3 simán megteszi. A buffalo kicsit szükebb az ülőrészét tekintve, és talán annak nem fordítható a tolókarja.


Viszont az, hogy a camelon3 kereke kicsi, az tény. DE!!!! Szintén videokon meg lehet nézni, hogy füves terepen is simán el lehet tolni. Nagy hóban viszont

1. lehet hozzá kapni téli kereket, ami egy mozdulattal cserélhető (mert azonnal megkérdeztem az eladót, hogy én is ki tudom-e cserélni)

2. a tolókarja fordítható, így azonnal a nagy kerék kerül előre, amit már simán át lehet tolni bármin. És mivel a mózes és a sportrész is fordítható, még így is bármelyik irányból lehet benne a gyerek.


A kosara nagy. Nyilván nem akkora, mint pl. egy graco kosara, de én meglehetősen tágasnak találtam.


És nem túl régen szintén láttam két bugaboot is használat közben, gyerekkel, és elég meggyőző volt.


A bababoo.hu oldalon meg tudod nézni a különböző típusok videoját, bár a youtube-on is fent vannak.


Remélem kicsit tudtam érdemben is segíteni! :)

2014. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!