Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design Cobra babakocsi,...

ABC Design Cobra babakocsi, tapasztalatok? Holnap vásárolnám meg.

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is ilyet vettünk használtan. Nagyon szeretjük szuper kocsi.
2014. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, igazából szeretem, az egyetlen gondom, hogy néha fennakadok az első kerékkel. Lehet, most már inkább 4 kerekűt vennék. Maga a kocsi viszont jó. Nagy kosara van, a kerekei is jó nagyok, fordítható, hogy merre nézzen a gyerek, állítható a tolókarja, könnyen mozgatható, akár fél kézzel is tolható. A fiam szeret benne ülni.
2014. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szuper kocsi,én tuti hogy ezután soha bem is vennék négykerekűt.
2014. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Engem csak az ülőrész,háttámla egybe dönthető tulajdonság "zavar" ...ezzel ti,hogy vagytok? :-)
2014. júl. 21. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a kagyló ülés semmiben sem rosszabb/másabb, mint ha hordozóban ülne a gyerkőc. Nyugi nem lesz neki kényelmetlen. A hordozó is kényelmes a csecsemőknek (javaslom a maxi cosi cabriofixet hozzá, ahhoz van az újszülötteknek való popsikiemelő, hogy kevésbbé legyen terhelve a babák gerince).

Tényleg szuper kocsi, sztem árkategóriájában az egyik legjobb.

2014. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én soha nem értettem ezt a kagylóülés problémát.Csecsemőkorban a mózest használtuk,aztán meg a sportrészt.A háttámlát és a lábtartót külön lehet állítani,tök jó
2014. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első kereke bolygósítható, de fixálható is, hogy ne akadjon el pl. homokban. Az ezt állító pöcök viszont a rázkódástól néha magától lecsúszik és lefixálja a kereket, így okozhat meglepetést, amikor kanyarodnál vele, de nem fordul.

Ettől eltekintve könnyű a váza, jól fordul, nagy a mózese és még szép is! :)

Sok kiegészítő kapható hozzá (napernyő, cumitartó, külön mózes/sportrész, stb., amit akarsz)!

Érdemes körülnézni a használtak között is!

2016. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!