Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legnagyobb többfunkci...

Narancs3 kérdése:

Melyik a legnagyobb többfunkciós babakocsi?

Figyelt kérdés
Augusztus végén szülök, téliesített kocsit szeretnék, rossz utakra. Emelnem nem kell a babakocsit. Autóval közlekedem, ezért kellene a babahordozó. A mózeskosár pedig gondolom jobban védi a téli hidegtől. Ezért is szeretném, ha fél évesen nem nőné ki a kocsit a tél közepén. Várom a válaszokat, köszönöm előre is.
2014. júl. 21. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Fél évesen egyik baba sem fér el a mózesben overálban.

A quinny babakocsira tehető Mózes a legnagyobb, amivel eddig találkoztam, s a maxi cosi hordozó, abban még az 1 éves fiam is elfér

2014. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Emmaljunga Big Star Supreme
2014. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van/volt:

[link]

Mózesünk ugyan nem volt, de vízszintesig dönthető, és nagyon jól téliesíthető. Toltam terepen is sokat, nem volt gond.

2014. júl. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8 és fél hónaposan simán elfért a mózesben bundazsákban, vagy overálban a normál méretű kislányunk. Nekünk Peg Perego babakocsink volt, de azt a konkrét típust, amit mi használtunk nem ajánlom nagyon rossz terepre, mert kicsi a kereke. Esetleg megnézheted ezt a fajtát, hogy árulnak-e nagy kerékkel.
2014. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ABC Design Cobra. Hatalas a mózese, nagyok a kerekei jól bírja a terepviszonyokat. Maxi Cosi Cabriofix babahordozó csatlakoztatható hozzá.
2014. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h Magyarorszagon lehet-e kapni, de az icandy markaju babakocsikrol van a legtobb jo velemeny. eleg draga, de tobbfunkcios, tobbfele ules van hozza es nagyon praktikus! Raadasul egesz kicsire ossze lehet hajtogatni.


Nekunk ikerbabink lesznek es ilyet vettunk, m igy is olcsobban jottunk ki, mintha vettunk volna kulon babakocsit, babahordozot, autosulest es mozeskosarat. A babakocsival minden egyutt van.


Ez az iker valtozat: [link]


Es ez a szimpla:

[link]

2014. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 H.Orsolya ***** válasza:

[link]


Mi ezt használtuk, Lábzsák van mind 3 részhez. Nagy volt a kisfiam (4200g született) . Nagyon megvoltam vele elégedve. A kedvencem a mózes meg a bébihordó volt. Imádtam.


De szerintem az ilyen típusú babakocsik többnyire nagyon hasonló méretűek lehetnek. Csak más a gyártó. Én is nagy kocsit kerestem.

2014. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 H.Orsolya ***** válasza:
gratulálok a Picihez :)
2014. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 H.Orsolya ***** válasza:
Nagy felfújható kerekei vannak, jó terepre :) Illik rá a Raptor név :)
2014. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!