Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ami többfunkciós babakocsi...

Ami többfunkciós babakocsi mindegyiknek a lábrészénél, ha vízszintesben van a fekvőrész meg lehet zártra csinálni a lábzsák nélkül? Mintha a mózeskosár bent lenne de mégse

Figyelt kérdés
Bajban vagyunk mert ami tetszik az vagy nem zárt lábrészes vagy túl drága.Valamelyiknél nincs olyan kép,így meg nem tudom.Nem vagyok babakocsiszakértő,ez lesz az első és nem akarunk befürödni vele.
2013. máj. 24. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

nem teljesen értem...

amire én gondolok, ott a lábrészt is fel lehet emelni vízszintesre. de nem teljesen zárt...

[link]

itt pl látszik, hogy a mózes alatt is majdnem zárt..

2013. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehetsz bele puha mózest (az nem olyan drága) lényege hogy alul van egy merev lap de amúgy meg puha az egész és akkor ha egy vízszintesre lehajtható sportkocsit veszel akkor abba elég ez a puha mózes is eleinte jól bekuckózható az is.

Nekünk pl. graco quattro tour unk volt használtan vettem 25 ezerért és puha mózest beletettem , kupolája áthajtható és ennyi.

De ha másmilyen sportkocsit veszel ami vízszintesig dönthető de a kupolája nem hajtható át, (vagy a tolókar nem hajtható át vannak ilyenek is) akkor is beleteheted a puha mózest csak akkor kifelé lesz a baba és nem látod, ez engem mondjuk zavart amíg pici volt.

2013. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a babakocsihoz két karfa van, egy nyári, egy téli. A téli karfa teljesen befedi a babakocsi "végét".
2013. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégtnem találtam meg a megfelelőt,a leírások mindnél nagyon hiányosak. :-(
2013. máj. 25. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!