Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire fontos, hogy az...

Mennyire fontos, hogy az autosules dontheto legyen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkorí gyereknek?

Milyen hosszú távra?

2014. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*mekkora
2014. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mekkora a gyermek. A hordozó után 0-18 vagy 9-18-as ülést célszerű venni. Nekik még kell a dönthető, legalább is szerintem. Utána meg a 9-36-os vagy 9-25-ös ülés. Mi 2 éves kora körül vettünk a kisfiamnak 9-36-ost. Ez már ilyan, hogy nem kell majd magasító, mert ezt tudja használni addig, amíg kell a feneke alá valami.
2014. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 eves. Napi szinten kocsikazunk varoson belul, de nemsokara elutazunk (4-5 oras ut) es nem tudom, hogy mennyire lenne fontos a donthetoseg.
2014. júl. 22. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
A 9-18-as ülésünk dönthető, hosszabb távon el is szokott aludni benne a lányom. Akkor meg jó, ha dönthető.
2014. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9-25 kilós ülésünk van és dönthető,1 éves a lányom,ha elalszik hátradöntöm.Anyósom kocsijában nem dönthetős van,tegnap vele utaztunk de elaludt és én tartottam a fejét,mert rossz volt nézni,ahogy lógott.Szerintem ha nincs nagy különbség árban,érdemes megvenni a dönthetőset mert 2 évesen még nem olyan nagy,pláne hosszabb úton,ha elalszik,kényelmesebb.
2014. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szeritnem jó a dönthető, mert ha elalszik akkor nem dőlöngél lefelé a feje. Meg fékezéskor sem nyaklik úgy előre, ha alszik.

Nekünk olyan van ami dönthető, ha elalszik akkor döntöm neki ameddig csak lehet, mert több fokozatos.

2014. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!