Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design Cobra babakocsiról...

ABC Design Cobra babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a típus, praktikusnak tűnik, de érdekelne, hogy használat során milyen!?
2014. júl. 22. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szuper.

Nagy a mózese, sokáig lehet használni (téli babáknak overállal is).

Nagyon könnyű irányítani.

Nagyok a kerkei szóval jól bírja a terepviszonyokat.

Könnyű, nem kell megszakadni vele, ha cipelni kell.

Hatalmas és jó strapabíró a bevásárlókosara.

Én csak jót tudok róla mondani.

2014. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez szuper, köszönöm szépen! Érdemes újonnan megvenni, vagy esetleg egy jobb állapotú használt is jó lehet?
2014. júl. 22. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3. gyerek gyűri, hibátlan állapotban van
2014. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ajánlani tudom.

Mi "használtan" vettük. 1,5 éves gyereknek vették mózessel, mindennel együtt, és két hét használat után rájöttek, hogy mégsem megfelelő nekik. Mi 80-ért vettük meg tőlük, a mózes ugye nem is volt használva, a sport is alig.


A mózest 8 hónap után cseréltük le, mert már nagyon mocorgott benne, és nem szerettük volna ha kiesik. Télen, overalban is kényelmesen elfért benne a lányunk.

Én mellette "irányítok" még egy 4,5 éves izgő mozgó fiúcskát, de a cobrat egy kézzel is nagyon könnyű tolni. Az aljába rengeteg cucc fér.

Nem nehéz, én is felhozom az emeletre egyedül is, benne a gyerekkel.

Imádom!!! :)

2014. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Használtan is érdemes körülnézni, mi is úgy vettük 70 ezerért. Kifogástalan állapotban volt/van, majd a tesónak se veszünk újat ez a kocsi még őt is ki fogja szolgálni.
2014. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Azt hiszem nem is nézek más márkát, ez tökéletes lesz! :)
2014. júl. 22. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első kereke bolygósítható, de fixálható is, hogy ne akadjon el pl. homokban. Az ezt állító pöcök viszont a rázkódástól néha magától lecsúszik és lefixálja a kereket, így okozhat meglepetést, amikor kanyarodnál vele, de nem fordul.

Ettől eltekintve könnyű a váza, jól fordul, nagy a mózese és még szép is! :)

Sok kiegészítő kapható hozzá (napernyő, cumitartó, külön mózes/sportrész, stb., amit akarsz)!

Érdemes körülnézni a használtak között is!

2016. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta megvettem, nagyon szeretjük!
2016. júl. 15. 07:26
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Olvastam, hogy megvettétek és gondolom használjátok is. Mennyire vagytok vele megelégedve, így használatban? A hordozót is használjátok? Mennyire egyszerű a kocsiba rögzíteni?


Köszi!!!

2017. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki meg tudna mondani hogy 100.000 ft az realis ar egy vadonat uj babakocsiert mozessel egyutt? Allitolag Meg dobozban van ki sincsen bontva... Ajandekba kaptak es nem kell nekik. Remelem tud valaki valaszolni.
2017. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!