Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor fordítottad menetirányna...

Mikor fordítottad menetiránynak megfelelően a gyerekülést az autóban? Hány kg volt akkor a babád? ( 0-18 ülésre gondolok)

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos korától, de a súlyt most nem tudnám megmondani.
2014. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem súly függő, mi akkor fordítottuk meg mikor tudott ülni és a lábai már nem fértek el az ülés miatt. 9kg lehetett talán (akkoriban már nem mértük) és 9 hónapos volt (9+2 hét ilyesmi)
2014. júl. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem a súlyt, mert ugye előírás szerint 10 kg-ig menetiránynak háttal kellene utaztatni a kicsiket.

Ettől mi még messze vagyunk, de érdekel mások mi alapján döntötték el, hogy megfordítják az ilyen súlykategóriás ülést.

2014. júl. 23. 07:46
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem fordítanám, biztonságosabb háttal. a svédek kampányolnak is mellette.
2014. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es kozepre tennetek az ulest,amikor mar meg van forditva?
2014. júl. 23. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Középre biztos nem tenném. Kampányolhatnak a svédek, és lehet, hogy biztonságosabb, de nálunk több probléma is volt, 1 nem fért el a gyerek lába az ülés miatt, 2 nem látott ki olyan jól az ablakon ezért unatkozott és hisztizett, 3 probléma (bár ez nem annyira jelentős) nem láttam mit csinál, nem e fuldoklik éppen a kajától amit eszik, vagy nem e öntötte magára az innivalóját stb. 4. a mi ülésünk csak menetiránnyal megegyezően lehetett isofixesen bekötni, ha fordítva volt csak övvel. (isofix sokkal biztonságosabb mint az övvel bekötés) Szóval én nem bántam meg, hogy megfordítottam, amikor már a lába már végig ért, és tudott ülni.
2014. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és ez nálatok mikor volt?
2014. júl. 24. 09:39
 8/9 anonim ***** válasza:
2,6 válaszoló vagyok: 9 hónaposan fordítottuk kb. meg.
2014. júl. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben!

Koszonom!

2014. júl. 25. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!