Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan autósülés, amit ha...

Van olyan autósülés, amit ha menetiránynak háttal kötök be, a biztonsági öv nincs útban? És nem isofix-es?

Figyelt kérdés

Sajnos elég rossz babahordozót választottunk annó.

Szeretném lecserélni autósülésre, de engem nagyon zavar, hogy az autó biztonsági öve útban van. Isofix-em meg nincs.

4,5 hónapos a kicsi. Érdemes megvárni míg eléri a 9 kilót, és be lehet kötni menetiránnyal szembe, vagy van olyan gyerekülés ahol a biztonsági öv nincs útban a ki- és berakásnál?

Kikötni mindig nem akarom, elég macerás :(


Köszönöm a segítséget!


2014. márc. 24. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is útba volt mindig az öv ha jól emlékszem, de nem is tudok más féléről. Ha több segítséget szeretnél akkor a közlekedés témakörben tudd fel ugyanezt a kérdést.
2014. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! megpróbálom ott akkor
2014. márc. 24. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel mi is szendvedtünk, mi Concord Ultmaxot vettünk, annak az oldalán le lehetett vezetni az övet, volt az ülésen egy kis kiálló rész, és oda beakasztottuk, így nem volt útban, ezt tudom ajánlani.
2014. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! utánanéztem amit mondtál, de annak a fajtának is ott éktelenkedik az öv az oldalán :(

Azért köszönöm a segítséget.

2014. márc. 26. 07:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze ott van, de az ülés oldalába be lehet akasztani, hogy ne zavarjon. Így értettem.
2014. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj értem :-) köszi!
2014. márc. 26. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!