Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Multifunkciós babakocsi...

Multifunkciós babakocsi vásárlása előtt állok! (sportrész, babahordozó, mózes. ) Kinek melyik jött be?

Figyelt kérdés
kb. 80-90 ezerig.

2014. júl. 29. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bebetto solaris
2014. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

abc design cobra. Ezt már megkapod 80-ért használtan! Én inkább veszek használtan drágább jobb minőségű kocsit, mint újonnan rosszabb minőségűt!

Ez nagyon jó kis kocsi :)

2014. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a bebetto solarisrol is sokat olvastam már azt írták róla hogy nagyon nehéz.Aránylag tényleg nehezebb az átlagnál?
2014. júl. 30. 07:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Abc design cobra.

Mi is "használtan" vettük, 80-ért. Két hetet használták. 1,5 éves gyereknek vették meg a komplett szettet, aztán mégse tetszett nekik.

2014. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Chipolino Tria van, újonnan volt 89eFt, már a sportrészt használjuk, nagyon elégedett vagyok vele.
2014. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem a Bebetto nem nehezebb az átlagnál. Igaz nálunk a strapabíróság volt a fő szempont, nem kell cipelnünk emeletre. De egyik barátnőm emelgette a mienket kíváncsiságból (ők cipelik a saját babakocsijukat), ő azt mondta,h nem is nehéz.

A csepeli bababoltban meg tudod próbálni. Vásárlás előtt amúgy is érdemes személyesen kipróbálni; tologatni, emelgetni.

2014. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A cobra 10,5 kg, a solaris 14,2 kg.

Szerintem nehezebb, bár nálam minden dkg számított, mivel kb 40 lépcsőn kell fel/le cipelnem.

Minden felfújható kerekű babakocsi nehezebb az átlagnál. Mondjuk nálunk a felfújható kerék is kizáró ok volt...

2014. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!