Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cam Pulsar babakocsit vettünk...

Cam Pulsar babakocsit vettünk és gyakorlati tapasztalatok érdekelnének a huzat tisztításával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
A használatin az van , hogy 30 fokon kézi programon lehet mosni, a kocsin lévő címke szerint nem lehet csak kézzel mosni. A boltba azt mondta az eladó, hogy azért ne mossam géppel, mert akkor kibolyhosodik. Ezt mosózsákkal nem tudom megelőzni? Kiállított darabot vettünk meg, elég poros, ezért szeretném mindenképp jól kitisztítani.

#tisztítás #huzat #CamPulsar
2014. aug. 1. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egy CAM X3 E. 6 éves babakocsink van 3 gyereket szolgált ki, én gépben mostan mindig 30 fokon, semmi baja nem lett. Használtam hozzá (öblítőhöz téve) Sanytol ruha fertőtelnítőt. Kb. 5 ször lett kimosva.
2014. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) :)

Mosózsákba beletetted, vagy csak simán a gépbe?

A mózeskosár fehér betétjét is beletetted a gépbe?

2014. aug. 1. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk Cam combi family volt gépbe 40 fokon mostam minden részét :) most Cam micro air van. Ugyanígy csinálom :)
2014. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok nem tettem zsákba, és a fehér részét is kimostam, minden részét kimostam ami textil, a napellenzőket is, a bundazsákot is, mindent. A fém alkatrészeket pedig kint a kertben slaggal, amikor szép napos idő volt, nem tudom már milyen mosószerrel, de Domestos, Floraszept vagy vaalmi hasonlóval (fém részeket) a textil mosószerrel (Tomi baby) de lehet más mosmárkával is mostam, de már nem tudom melyikkel, legutóbb Tomv val.
2014. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. aug. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!