Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezt a babakocsit szeretnénk...

Ezt a babakocsit szeretnénk megvenni. Van valakinek ilyen? Használat közben milyennek bizonyult? Panellakásban liftbe befér?

Figyelt kérdés

Azért is vacillálok, mert még csak most leszek 14 hetes kismama, viszont ez a babakocsi most nagyon jó árban van: 65.000Ft, de már csak 10 napig, és utána már 82.000Ft lenne. Szerintetek?


[link]



#babakocsi #panel lift
2014. aug. 4. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem venném, inkább egy Bergon Q12 mint ez. Árban sem rázós és jó a minősége. (ezt én tapasztaltam, lehet másnak nem jött be)
2014. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is ezt a babakocsit néztük ki, és akit eddig kérdeztem és használt, mindenki megvolt vele elégedve, szóval mi maradtunk emellett :))
2014. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvastam róla véleményeket és annyira lehúzták, hogy nem mertem megvenni. A Bergont én is csak ajánlani tudom.
2014. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Értem, hogy tetszik, és hogy olcsó. Ilyen hamar nem vennék kocsit, meg semmit sem. Ráérsz még.

Lehet lepontozni.

2014. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neten ezt néztük ki mi is.

Az egyik közeli bababoltban szerencsére megtaláltuk rendelés előtt, és hatalmas csalódás volt.

Nagyon nehéz a többihez képest. Hiába van oda írva, hogy ennyi kiló, csak akkor jössz rá, ha egymás után két kocsit megemelsz.

Ormótlan, nagy, nehezen irányítható, és még az eladó is szendvedett az összerakásával, mivel kértük, hogy mutassa meg, hordozóval, mózessel hogy néz ki. Nem is tudta rendesen összerakni, szabályosan lötyögött rajta a mózes rész.

Azt írják, kicsire összecsukható. Hát nem. És mivel mi sokat fogunk utazni, fontos, hogy ne foglalja el az egész csomagtartót.


Még nem vagy elkésve semmivel, van időd körbe nézni. Menjetek el a bababoltokba, tologassátok, emelgessétek a kocsikat, mert élőben sokkal előbb kijönnek a hibák.


A másik, amit feltűnt, hogy az Adbor márkára nagyon sokan írták, hogy hamar szétesik, kitörik a kereke stb. Az eladót kérdeztem, mondta, hogy náluk még sosem volt ilyen.

Vettünk pár dolgot, és amíg álltam a sorban a pénztárnál, hallgattam a mögöttem álló párt, akik pont arról beszélgettek, hogy remélik, most már kész lesz a babakocsi javítása. Megkérdeztem tőlük, hogy milyen kocsit vettek. Nem fogod elhinni, de Adbor Arte volt. Elmondták, hogy amióta megvették, 3-szor hozták vissza javítatni.

Persze, lehetett széria hibás is, de azért kicsit fura, hogy az eladó szerint sosem volt vele gond, erre mögöttem áll egy olyan pár, aki ezt megcáfolja.

2014. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a babakocsit kis liftbe csak cipőkanállal lehet befeszegetni.

És HIDD EL, hogy még ezer ilyen akció lesz a szülésedig.

Tapasztalat!

Nagyon szép, nagyon szuper valóban.

És még legalább 5 márka van, ami halálpontosan ugyanilyen babakocsit gyárt(at) és garantáltan lesz még akció!!!

2014. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!