Elso babam. Segitenetek babakocsit valasztani?

Figyelt kérdés

[link]



Sziasztok. Tanacstalan vagyok.. rengeteg babakocsi van,es fogalmam nincs milyen szempont a jo babakocsi. Eddig amit tudok,hogy jo lenne,ha lenne a kocsihoz

-mozes,babahordozo,sportresz. Moshato legyen,konnyu,nagykereku,ket iranybol tolhato. Eddig egyet neztem ki ami tetszik,ha ismeritek mondanatok rola velemenyt? Illetve ha ehhez hasonlot tudtok mondanatok markakat? Ami ki van zarva az a 3 kereku... attol idegbajt kapok :D

20hkm


2014. aug. 3. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Milyen árat vagy hajlandó babakocsira költeni?

Bocsi, de ha ingyen adnák akkor se vennék lengyel gyártmányt. (Bár voltak szerencsések akiknek semmi bajuk nem volt vele, de sajnos ismeretségi körünkben akik spórolni akartak és ilyen vackot vettek néhány hónap után le is cserélték normális minőségire, mert szinte szó szerint majdnem szétestek. Nos ezt azért nem várná az ember egy 60-70-80 ezres vadi új babakocsitól.)

2014. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező! Amit linkeltél azt a világért sem ajánlom!!! 4 gyermekes anyukaként sok babakocsi megfordult nálunk, de egy viszi a pálmát nálam egyszerűen imádom, szerintem a legjobb babakocsi minden szempontból mégpedig a Bebetto Nico! :)
2014. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ez nem jó,én biztos nem venném



Itt egy tuti jó:


[link]

2014. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A lengyel gyártmányú ócskavasakat mikor vonják már ki a forgalomból? ormótlan, nagy, nehéz és a minősége is pocsék! Válassz mást! :)
2014. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a kistestvére van, kunert vip. Nagyon bevált, másfél éve van használatban és semmi baja. Biztos szerencsés vagyok. Ilyet csak akkor vegyél, ha nem kell emelgedned, mert nagyon nehéz, bár én egy könnyebb babakocsit se cipelnék fel, és nem tomegkozlekednék vele. Nem esett szét, nem rogyott össze, pedig a nagybevásárlást is ezzel intézzük, jól meg szoktuk pakolni. De próbáld ki eloben, hogy neked tetszik-e. Sokan panaszkodnak rá, hogy nehezen irányítható, de én fél kézzel eltolom, ha kell, igaz a mienknek bolygósítható kerekei vannak. Terepen is bevált nekünk. Van olyan ismerősöm, aki egy drágább kocsit cserélt le ilyen lengyel, barát gagyira.
2014. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na pontosan ezekre a valaszokra voltam kivancsi ;)

Ezek szerint hiaba 70 ezer,de gagyi.. emelgetnem nem kell,mert kerteshaz..

Viszont az biztos,hogy multifunkciosat szerernek. Ot azert linkeltem,mert nem nez ki rosszul,es multis :)

Az a baj,hogy nem tudom hohyan keressek babakocsit :/

2014. aug. 3. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:
2014. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

borzalmas, silány minőségű lengyel tákolmány :D

van még belőle pár "márka", simán felismered, ugyanígy néznek ki mint ez csak más felirattal.

2014. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ha nem kell emelgetned,és csak az olcsóbb kategória jöhet szóba,akkor már inább ez:


[link]

2014. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én vagyok a másik ellenpélda,nekünk is Kunert Vip van 15honapja,imádom!semmi baja,stabil,erős,praktikus(nekem aki vidéken lakik) az biztos hogy panelban nem előnyös mert tényleg nagy DE kényelmesen elvan benne a gyerek nem ugy mint egyik ismerősömnek aki uj kocsit kellett vegyen mert a 6hos,11kilos lánya egyszerüen nem fért el a kocsiban.mindegy,szoval nállunk nagyon bevált!
2014. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!