Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A háromkerekű babakocsi...

A háromkerekű babakocsi biztonságos?

Figyelt kérdés
Elég stabilan áll az úton? Ha nagyobb már a baba és forgolódik akkor is stabil marad? Könnyebb irányítani mint a négykerekűt? Egyébként nagyon tetszik csak picit tartok tőle hogy instabil.

2014. aug. 5. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen stabil. (Azok terjesztik a rémhíreket arról hogy felborul akiknek 4 kerekűjük van, sose használtak 3 kerekű kocsit). Irányítani pedig 1000x könnyebb, mint a 4 kerekű változatokat.

Egy ABC Design Cobra tulaj

2014. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam róla hideget-meleget. Pont a Cobra-t nézegettem, újszülött kortól használnám és tolnék vele mózest is...egy kocsit szeretnék csak ami megbízható és sokáig használható. És kicsit nekem is fura elsőre hogy elöl csak egy kerék van :)
2014. aug. 5. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt hittem én is, míg a párom rá nem beszélt hogy nézzünk meg, próbáljunk ki egy 3 kerekűt. Addig tartott a félelmem...

Teljesen stabil, hihetetlen könnyű irányítani (volt dolgom 4 kerekűvel is, van összehasonlítási alapom), a gyerek meg ugye be van kötve, tehát annyira nem tud ugrándozni, hogy felborítsa az egész kocsit.

Én most sem vennék 4 kerekűt!

Egy szintén cobra tulajdonos :)

2014. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használtam 4 kerekűt, 6, 8 kerekűt és 3 kerekűt is. Nálam mind stabil volt. Szerintem nem azon múlik, hogy hány kereke van, inkább az, hogy milyen anyagú illetve annak minősége.
2014. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen stabil. Nekem volt 4 kerekű is, és 3 kerekű is. Annyi volt a különbség, hogy padkán, gödörben, a 4 kerekűt simán toltam egy kézzel, a 3 kerekűt meg nem. Van 2 ismerős anyuka, mindegyiküknek 3 kerekű a babakocsija, ők padkánál egy kézzel soha nem boldogulnak, ha a másik kézzel közben pl. telefonálni szeretnének.
2014. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj be a boltba, próbáld ki, tologasd.


Én is próbáltam a Cobrát, nagyon jó kis kocsi. Valóban könnyű tolni, irányítani, és stabil.


Dehát miért is ne lenne egy felső kategóriás babakocsi stabil??? Nyilván nem adnának el belőle annyit, amennyit eladnak.


Ettől függetlenül én egy 4 kerekű kocsit fogok megvenni valószínűleg, mert beleszerettem.

2014. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményeket. Mindenképpen elmegyek majd üzletbe és kipróbálom, csak nyilván más ha már egy baba mocorog benne. Főleg ha már egy idősebb baba. Láttam már metrón hisztizni gyereket babakocsiban, csak úgy rázkódott az egész...nincs tapasztalatom ezért kérdeztem mit bír.
2014. aug. 5. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!