Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok tanácsot adni nekem?

Tudnátok tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés
Nem rég vettünk használtan az egyik ismerősünktől egy babakocsit. A márkája: Bergon Stand II-Á lux! Ehez szeretnék lábzsákot, mert az előző tulaj nem találta meg, nekem pedig szeptemberben már szükségem lesz rá, mert akkor születik meg a babám! Sehol sem találok, pedig neten már mindenhogy kerestem! Mit javasoltok? Vegyem fel a Bergonnal a kapcsolatot? Segítetek nekem? :( 33hkm

2014. aug. 5. 11:42
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt van róla a kép:

[link]

Kék alapon maci mintás!

2014. aug. 5. 12:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy nézd, hogy univerzális lábzsák, úgy biztos találsz

[link]

[link]


Én a mózeshez nem nagyon használtam ilyen nagyon vastag zsákokat, hanem a gyerekre vastag overál és arra pléd. Illetve volt lábzsák, de az inkább egy takaró szerű volt, nem ilyen belebújós, de orkános. Alulra meg polár plédet tettem.

ilyesmi volt az én lábzsákom

[link] /britax_b-agile_labzsak.html

2014. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket és a segítséget! :) Csak az a baj hogy ezek nekem túl drágák! :( Nekem jó lenne használt is, de azért szeretném a babakocsihoz való lábzsákot, mert akkor nem ütne el nagyon színbe sem. De azért még keresgélek, hátha van valaki akinek ilyen babakocsija volt és még meg van hozzá a lábzsák! De azért még egyszer köszönöm és ment a zöld kéz! :)
2014. aug. 5. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!