Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit panaszkodhatok? Nincs...

Kicsit panaszkodhatok? Nincs kinek és hátha tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
34hkm 3-ik babával vagok várandós,vagy most már inkább terhes..Nem tudok enni,mert hányingerem van,feküdni se tudok,mert hol itt hol ott fáj.:PDe ami furcsa,mert eddig ilyen nem volt a fenekem is fáj,olyan mintha izomláza lenne.Ha leülők és megpróbálok felállni nagyon megfájdul és alig birok felállni.Szerintetek mitől lehet?Más ilyen koru kismamának is vannak hasonló tünetei?Ne mondjátok,hogy hisztis vagyok légyszi,mert idáig kutya bajom se volt,de most kb 1hete minden őssze jőtt.:P
2014. aug. 4. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ha sok mindent csinálok akkor szokott elkezdeni fájni a fenekem, de nagyon durván és nagyon szokott fájni. És én csak 27 hetes vagyok.
2014. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyomhatja a keresztcsontot, az sugározhat

tipikus terhes tünet ez is

2014. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,de nekem a fenekem sose fájt a másik két gyerkőcnél.:P
2014. aug. 4. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!