Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Brendonon keresztül rendelhetek?

Brendonon keresztül rendelhetek?

Figyelt kérdés
Egy lábzsákot szeretnék, és nekem egyszerűbb lenne, ha bemennék, mondanám, hogy mit szeretnék, ők meg szólnak ha megérkezett. lehetséges?

2014. aug. 6. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lenne lehetséges?
2014. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem meg, hogy ne nézzenek hülyének, ha esetleg nincs ilyen :D

köszi a választ!

2014. aug. 6. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs ilyen, akkor sem néznek hülyének, max. azt mondják, hogy nincs ilyen :D


De én pl. kérdeztem, hogy ha olyan kocsit néztem ki, ami a mi városunkban lévő boltban nincs, akkor lehozzák-e. És azt mondta az eladó, hogy igen, akkor is, ha nem veszem meg utána.


Meg úgy is tudok bent a boltban rendelni, hogy oda kérem az árut, de úgy is, hogy házhozszállítással. Szóval kb. minden variáció működik náluk!

2014. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!