Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne azzal csinálni,...

Mit lehetne azzal csinálni, hogy egy gyerek ne keresztül-kasul feküdjön a franciaágyon és ne legyen szét az összes végtagja alvás közben és foglalja el így az egész ágyat?

Figyelt kérdés

Rendszeresen így alszik a 7 éves fiú az ágyamban, hogy ahány végtagja annyi felé teszi. Kuporgok az ágy icipici kis szélén, éppen nem esek le és még jön kifelé és rámteszi kezét-lábát. Végre elhelyezem aztán próbálnék aludni és az ébreszt, hogy pofán csap a kezével? Sokszor keresztbe-kasul fekszik elfoglalva az összes helyet.

Még vicces is lenne, nem érdekelne, de így képtelen vok kipihenni magam és napközben talpon kéne lennem, hogy vele legyek, játsszak vele, főzzek-mossak stb. Napok óta ez megy és baromira idegesítő. Bár gondolom sokat nem lehet tenni, de muszáj volt legalább kiírnom. Hátha mégis valakinek akadtak hasonló gondjai és van megoldás..


2014. júl. 23. 03:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mist már a saját ágyában altatni, elvégre 7 évesen már nem kell hogy egyfolytában rajtad csüngjön, nagy fiú. Úgy minketten ki fogjátok tudni aludni magatokat.
2014. júl. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a szülője vagyok, csak nálam nyaral tesóm kisfia és imád a szobámban lenni. Elalvás előtt beszélgetni stb. De most megoldottam: átmentem egy másik szobàba.. Csak mégis dühít, hogy ki lettem túrva a saját kis fészkemből :/ :D
2014. júl. 23. 04:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Másik ágy
2014. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne te menj át másik szobába, hanem őt altasd el ott.

az belefér, hogy míg elalszik mellé bújsz, simogatod, átöleled, de ha kidőlt akkor menj át a szobádba :)

hidd el, a saját gyerekünkkel is így teszünk, nem kell neked se bevállalnod a virrasztást :)

2014. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!