Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 6. 18:24
 1/4 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Én biztosan nem vennék ilyen nagy kocsit. Bár én sokat utazom a kicsimmel. De attól van aki imádhatja!! :)
2014. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Családi házban lakunk, tömegközlekedni nagyon ritkán használnánk, szóval a nagysága nem akadály :)
2014. aug. 6. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ilyet vettünk bár még nem használtuk hisz a tulajdonos most érkezik majd, de nem bántam meg. Itt a városban ahol lakom nagyon sok futkozik belőle és csak jót hallottam róla.39hkm
2014. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két ismerősömnek is volt ilyen, elégedettek voltak vele, szerették.

Én nem vennék ilyet praktikussági okokból (nekem kell, hoyg könnyű legyen, elbírjam, a hordozó rápattintható legyen, könnyen tudjak vele tömegközlekedni, lépcsőn kell cipelnem, stb).

2014. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!