Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények ezekről a babakocsi...

Vélemények ezekről a babakocsikról? Tudom lengyelek, de nekem nincs kifogásom ellenük.

Figyelt kérdés

Családi házban élünk, szóval nagyon cipelni nem kell. Vagy tudtok valami hasonló árban lévő jó multifunkciósat?

[link]

[link]


2014. aug. 20. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Soha senkinek nem a lengyel gyártóval van a baja hanem a silány minőséggel. Nyikorog, szétesik, a mózes túl kicsi 3-4 hónaposan már nem fér el benne a gyerek + ugyanez vonatkozik a hordozóra is 4 hónapos korára kinövi a gyerek, akkor meg lehet újat venni.

Szóval inkább használtan egy jó, minőségi babakocsi, mint újonnan egy sz@r.

2014. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem kötekedni akarok,de ezek a kocsik tényleg borzalmasak.Nekem is nagyon tetszettek,amikor babát vártam,állandóan ezeket nézegettem.Végül nem ilyen kocsit vettem,hanem használtan egy chicco-t,amihez szintén volt,mózeskosár és hordozó is,ill sportkocsivá alakítható.

Sokkal kisebb,könnyebb,esernyerőre csukható,mégis majdnem 2 éves koráig toltam benne a gyereket.

Egyszerűen imádtam és hálát adok az égnek,hogy végül emellett döntöttem.

Mi is kertes házban lakunk,de hidd el,akkor is sokkal kényelmesebb egy kisebb kocsival manőverezni,akár a boltban,vagy ha hivatalba mész.Sok helyen ezek a nagy kocsik,amiket linkeltél be sem férnek az ajtón.

A miénk nem egy ultramodern darab,de szerintem fantasztikusan jó kocsi és bátran merem ajánlani mindenkinek:

[link]

2014. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én és az ismerőseim szerencsések.vagyunk, mert egyiküknek sem esett szét, nyikorog a lengyel babakocsija. Nekünk nagyon bevált, szeretjük, pedig használtan vettük, és lassan két éve folyamatosan használatban van, és mi nagyon aktívan nyuzzuk,.rossz utakon, dombon fel-le, minden nap több kilométert megtéve, és semmi gond nincs vele.
2014. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van, szintén lengyel, nagyon bevált:

[link]


a mózese elég szűkös, ahelyett használtan vettünk Pegperego nagy mózeses babakocsit, így összesen került 60e-be. több gyereknél így sokkal jobbmegoldás, mint ha 1 vázra lehet pakolni a különböző horozókat.

2014. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!